Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

na szóval volt egy házi buli amibe természetesen elmentem és nagyon sok fiúbarátom ott volt...az egyik kihívott beszélgetni, és hát lesmárolt, egész este vele voltam...

de a 2 legjobb barátnőm volt pasija, és mindenki azt mondja hogy jobb lenne ha tőlem tudnák meg de megharagudnának mert ismerem őket. szerintetek mit csináljak?


2013. okt. 1. 12:09
 1/8 Lina93 ***** válasza:

Felénk baráti társaságban nem illik kikezdeni egymás volt, vagy jelenlegi párjával.

Mondd el nekik, de mérlegeld azt is, hogy mi a fontosabb, a barátaid, vagy a srác.

Megakadályozhattad volna igazán. Nem fognak örülni barátnőid, de ez van, ha tényleg barátaid, akkor el kell nekik mondanod.

2013. okt. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mond meg nekik, hogy nagyon részeg voltál, és azt sem tudtad, hogy kivel vagy.
2013. okt. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :) de ezzel csak annyi a baj hogy nem voltunk részegek és ezt ők is tudják..
2013. okt. 1. 12:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Barátnőm exével sose kezdenék.
2013. okt. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én se akartam
2013. okt. 1. 12:16
 6/8 Lina93 ***** válasza:

Ha annyira nem akartad volna, akkor el tudtad volna tolni magadtól, vagy elfordítod a fejed.

Most meghazudtoltad magad, mert azt mondod, nem akartad, mégis vele voltál egész éjjel.

2013. okt. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
.....
2013. okt. 1. 12:38
 8/8 Lina93 ***** válasza:

Hiába gondolsz most akármit.. ennyire egyszerű a dolog, ha nem akarod nem csinálod és kész.

Valamilyen szinten akartad.

2013. okt. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!