Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy szerelmes legyek?

Figyelt kérdés
Kb. félhónapja van barátom. Amikor még nem jártunk szerelmes voltam belé, alig vártam,hogy lássam stb. De most, hogy járunk már nem vagyok szerelmes, minden nap találkozunk /suliba is/ és néha annyira elmegy tőle a "kedvem" h találkozni se akarok vele.. aztán másnap például már alig várom, hogy lássam. Mit tegyek? Szakítsak vele? vagy várjak még rá pár napot? csak az a baj, hogy úgy érzem hogy eleget vártam már.
2013. okt. 1. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Amit a legjobbnak gondolsz. Ha nem érzed már azt mint régen akkor...
2013. okt. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem kell vele szakítanod csak kicsit kevesebbet találkozzatok nem mindig jó ha egyfolytában együtt vagytok......szerintem
2013. okt. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem korábban se voltál szerelmes, félreértelmezted az újdonság varázsát, meg általában mindenki izgalmasabb, amíg nem a tiéd... fogyasztói társadalmi mentalitás... meg kell ismerni a másikat és értékelni, ha megérdemli! A szeretetért is meg kell dolgozni.
2013. okt. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerelmi kapszula kell neked.
2013. okt. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szakíts vele és gyere hozzám.
2013. okt. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!