Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg hisztizés? Joga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg hisztizés? Joga van ezt gondolni?

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok, nem szokásom hisztizni, 2 komolyabb kapcsolatom volt, és egyik sem mondta hogy hisztizek.

Viszont akivel most vagyok férfi, teljesen másképpen látja a helyzetet és engem is.

Az eset a következő, a férfi nálam 20 évvel idősebb, nem nagy probléma ez számunkra.

Együtt voltunk kb 2 hónapot, és volt nekem is születésnapom, fel köszöntött. Ezért én is így tettem, vettem neki ajándékot.

Felhívtam őt vasárnap 3 órakor hogy mikor tudunk találkozni, a válasza az volt hogy 10 perce, na tudjuk hogy egy nőnek azért 10 perc kevés hogy a helyszínre érjünk, na és kicsit ki csípni magunkat a "kiszemelt" férfinek.

Mondtam neki hogy nekem az nem jó, legyen 4 óra. Azt mondta rendben.

Már elindultam, amikor próbáltam őt hívni hogy na 4 óra jöjjön a megbeszélt helyre, mivel nem beszéltünk semmit.

Ekkor jött a hideg zuhany, ki van kapcsolva, próbáltam elérni nem sikerült.

Elmentem a másik városba barátnőmhöz, háromnegyed 5 kor felhívott hogy csak másfél óra múlva tudunk találkozni mert (ugyan abban) a xy nevű városban van.

Mondtam neki hogy én is, és találkoztunk, de 5 percre, olyan stílusa volt ami rosszul esett.

Megkérdeztem hogy mi a francért volt kikapcsolva??? Na meg hová megy?? Egyikre sem kaptam normális választ, oda adtam az ajándékot, és mondtam hogy felejtsük el egymást!

Tegnap véletlenül össze futottunk, és beszélgettünk, teljesen higgadtan, de úgy mint akik tényleg külön vannak, azt mondta hogy hisztis vagyok, és gyerekes.

Egyáltalán nem gondolom magam annak, és tényleg senki nem mondta még nekem hogy az volnék, több kapcsolatom is volt, de lehetett velük normálisan kommunikálni, és nem okozott gondot ha megkérdeztem miért kapcsolta ki magát, vagy ha épp kivel és hol volt esetleg az nap.

Na nyugodtan mondhatjátok ha belemásztam az intim szférájába, de tény és való és nem gondolom ezt nagy dolognak.


2013. okt. 2. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg nem akkora probléma. Egyszerűen csak elbeszéltetek egymás mellett. Ő is máskor ért rá, meg te is és nem fixáltátok le kellőképpen, hogy hol, mikor és meddig fogtok találkozni. A félreértés miatt pedig mindketten besértődtetek, ami szintén elkerülhető lett volna, ha konkrétabbak vagytok.

Amúgy szerintem a kérdésben, hogy valaki miért volt kikapcsolva, mi dolga volt, még nincs semmi hiszti, ha azt normális hangsúlyban kérdezzük és a választ (akármi is az) csak nyugtázzuk és nem kezdjük el boncolgatni. Neki inkább az lehetett a baja, hogy 2 hónap után még ne kérd számon tőle miért volt kikapcsolva a telója. Még nem tart ott a kapcsolat.

Ami hiszti volt és gyerekes tőled, az az, hogy odaadtad neki az ajándékot és azt mondtad felejtsétek el egymást. Na ez hiszti volt!

2013. okt. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, igazából szerintem is megérdemeltél volna egy normális magyarázatot, hogy miért nem tudott veled találkozni, mi jött neki közbe. Sok pasi nem érti meg, hogy az ember aggódik. Én is megkértem a páromat, hogy ha elmegy valahová, legalább dobjon egy sms-t, hogy mikor jön haza, hogy ne rágjam a küszöböt, hogy vajon mi történt vele.
2013. okt. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Nem volt hiszti. Viszont azt nem értem, miért van\volt 20 évnél idősebb pasid....
2013. okt. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Full zavaros a sztori...
2013. okt. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!