Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány vagyok szerintetek ez normális? :D

Figyelt kérdés
Az összes osztálytársaimnak az ilyen nyálgéppasik tetszenek mint pl.:Justin Bieber,a 1Dtagjai meg stb...és én meg ki nem állhatom őket...nekem a férfias érett pasik tetszenek.:mint pl.: Mark Whalberg,Colin farrell ezt elmondtam az osztálytáraimnak persze teljesen felháborodtak hogy én undorodom ezektől a fiúknak nevezett valamiktől és azt hajtogatják hogy apakomplexusom van de hiába mondom nekik hogy az apakomplexus nem ilyen akkor is szekálnak am annyira nem zavar csak egyszer majd jól felrúgom őket...xdddddd ti mit gondoltok? :D
2013. okt. 2. 17:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Érett vagy a korodhoz képest,hidd ell nemkell sok csak 1 pofára esés a csajoknak a "nyálgépektől" és egy kis idő,aztán nekik is benő a fejük lágya. 19/F
2013. okt. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Köszönöm istenem, végre egy normális lány!
2013. okt. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát most erre mit mondjak?

Jó neked!

2013. okt. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

rúgd fel őket.. :D

amúgy igen.. normális.

2013. okt. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem is kell azokat a b**tak kedvelned.. Azok nem mondhatók férfinak! :DD

17/F

2013. okt. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Most azt várod hogy dicsérgessünk. Teljesen normális a hozzáállásod, átlagos. Valakinek ez kell, van, akinek az...
2013. okt. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A korodhoz képest érett gondolkozású lánynak tűnsz :p
2013. okt. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
ugyanez van nálam is.. 5 homár és a "csaj" .. kinek kellenek ... :DD 15/l
2013. okt. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Normális hozzáállás... 19/F vagyok (nem homár :D), de szerintem az ízléseddel semmi gond, hiszem Mark Whalberg nem egy rossz fazon..
2013. okt. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
62%
"Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak! Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt."
2013. okt. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!