Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom ezt az érzést, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom ezt az érzést, nem tudom kiverni a fejemből. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mármint, szerintem esélytelen a dolog az illetővel, nem is keres, de nekem nem megy elfelejteni, csomószor eszembe jut, stb. Pedig ő már biztos nem is gondol rám. :/ De így meg olyan gyengeségnek tűnik ez az érzés. Én meg nem fogom ráerőltetni magamat senkire, pláne, ha már el is felejtett. Ő a srác, ő keressen de úgy se fog, de még mindig reménykedem, és ez a gáz...

Persze, majd "jön valaki jobb", de miért kell mindig valaki más? Csomószor, bármi történik, csak várni kell, mert lesz ez még jobb is, jön egy másik... Ez is hülye hozzáállás szerintem.


2013. okt. 3. 14:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy picit össze vagy zavarodva a kérdésed nyomán, ezt érzem. De ez nem gond. Hm, szerintem ne görcsölj így rá erre a srácra hiszen ez által még inkább megfosztod magad az új, a "jobb" megismerésének lehetőségétől. Fiatal vagy, éld az életed, járj el szórakozni, sportszakkörre, bárhová ahol emberek közt vagy és meglátod nem fogsz majd ennyit agyalni ezen. S ha nem agyalsz majd ennyit, a váratlan helyzetben jön el a siker :)
2013. okt. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit/ nagyon ki vagy bukva. Mi baj?
2013. okt. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

a kérdés elolvasása után fellépem a facebook chatre, hátha az a lány írta ki ezt a kérdést, aki tetszik, de nem merek neki írni, de sajna nincs fent, úgyhogy így jártam :D


amúgy a remény az mindig ott volt, van és lesz a tudatodban.


miből gondolod amúgy hogy esélytelen a dolog? beszéltetek már valaha?

2013. okt. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Biztosan rád fog keresni. Csak várj türelmesen. Esetleg keresd fel ott, ahol megismertétek egymást, ahol élőben szoktál vele beszélgetni. Vagy írj neki te, biztosan örül neki. Ne aggódj, szerintem minden rendben van. :))
2013. okt. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt úgy utálom én is.Kérdező egyetértek.Nálam mindig ez volt....a pasik márcsak ilyen eltűnősek :-(


Próbálom magamba sulykolni,hogy akit érdeklek,az keres,nem szégyell felhívni és újra felvenni velem a kapcsolatot....De a realitás valójában az, hogy aki nem keres,azt én nem érdeklem,és 90% hogy már mással van helyettem inkább...

2013. okt. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan mondom megszakad nekem is a szívem. :(
2013. okt. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"aki nem keres,azt én nem érdeklem"


Ez egy nagy hülyeség!

2013. okt. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez ma már a harmadik kérdés ugyanattól a lánytól, csak mindig csavar rajta egyet
2013. okt. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Én most írtam ki először a kérdést. De köszönöm a válaszokat!

Jó lenne, ha keresne. Perpill most nem is tudom magam mivel lefoglalni, beteg vagyok, amúgy meg sportszakkör, bulik - de akkor sem megy teljesen. Vagyis kb. 3 hete ez megy.

És magamnak is cikinek érzem beismerni, hogy sajnos belezúgtam az illetőbe teljesen. Pedig hányszor megfogadtam már, hogy érzelmileg nem jó kötődni nagyon senkihez... Egyszer bántottak meg, de nagyon (akkor is túlzottan kötődtem..), azóta nem is érdekelt a dolog annyira, és bárki, akivel találkoztam, mindent csak ahhoz a bizonyos X-hez mértem, aki megbántott. Aztán jött Y. Akit sohase mértem X-hez. Felülmúlta X-et mindenben. (Pedig X volt az etalon...) Erre tessék, ő is eltűnt, elpárolgott mint a kámfor. Legszívesebben csak a múltban élnék, amikor még alakulóban voltak a dolgok vele, visszapörgetném az időt. Vagy keressen, és legyen jövője a dolgoknak.

És hozzáteszem, ez azért is ciki, mert ahhoz képest alig ismertük egymást, túlzottan behülyített, amikor ő le se sz.ar... Szerencsétlen naiv idiótának érzem magam...

2013. okt. 3. 17:29
 10/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy amúgy?
2013. okt. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!