Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan, hogy egy véletlen, egyszeri találkozás egy fiúval, vagy lánnyal teljesen megváltoztatta az életeteket?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy egymásba szerettetek és megváltoztatott titeket a szerelem, hanem pl. megláttatok egy szép lányt, megtudtátok, hogy xy okj-s tanfolyamra fog járni, ezért ti is jelentkeztetek, ezáltal olyan irányba ment el az életetek, amilyenre nem számítottatok volna, mert később ezzel a végzettséggel elyezkedtetek el stb... Tudom, hogy ez elég egyszerű példa, csak kitaláltam, nem hiszem, hogy létezik ilyen, de ilyesmikre gondolnék.
2013. okt. 3. 18:59
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
* helyezkedtetek el
2013. okt. 3. 19:00
 2/14 anonim ***** válasza:

Most hoyg kiírtad ezt a kérdést elkondolkoztatott. :)

Köszönöm a kérdést, egy kicsit töröm a fejem, aztán ha eszembe jut valami írok. ;)

2013. okt. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem a legjobb példa, de én az ovis szerelmem miatt iratkoztam abba az általános iskolába, ahová jártam. :D
2013. okt. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Okés.:) Nekem is tegnap jutott eszembe és elég sokat gondolkodtam rajta, mert velem volt ilyen, ezért vagyok kíváncso, hogy másokkal is előfordult-e már hasonló.
2013. okt. 3. 19:01
 5/14 A kérdező kommentje:
Ilyesmikre gondoltam, bár ez talán annyira még a felnőtt életedet nem befolyásolta, maximum, ha lett nagyon jó barátnőd, akivel ott ismerkedtél meg.:)
2013. okt. 3. 19:02
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ha valakinek az életében az ilyen fontos döntéseket - mint például a továbbtanulás - az határozza meg, hogy egy számára vonzónak tartott ellenkező nemű személy is ezt meg ezt az utat akarja választani, akkor nagyon nagy gond van.

A válaszom a kérdésre nemleges. Vannak terveim, és ezektől semmilyen nő miatt nem fogok eltérni.

2013. okt. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

VOLT!

Eyg láyn miatt jártam különórára. És ha belegondolok lehet hoyg másképp alakultak volna a dolgok, ha 2 órával előbb megyek haza. :D

2013. okt. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ez is egy vélemény.:) De miért gondolod, hogy itt gond van? Nem mindenkinek vannak határozott tervei a jövőre nézve.
2013. okt. 3. 19:04
 9/14 A kérdező kommentje:
7-es, ilyesmire gondoltam, köszi, bár nem tudom mi történt otthon.:)
2013. okt. 3. 19:05
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem.
2013. okt. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!