Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Suliban magyarázták nekünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Suliban magyarázták nekünk, hogy az óvszeren szabad szemmel nem látható lyukacskák vannak, amin néhány baktérium igen is át tud jutni. Ez így igaz?

Figyelt kérdés
Azzal tisztában vagyok, hogy nem 100%os védelmet nyújt, szóval amit fent leírtam, az úgy konkrétan igaz?

2013. okt. 3. 19:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez a fertőzésekre vonatkozik. Amúgy nem tudom, én sosem gumival védekeztem. A védelmet a terhességre szokták mondani. Ha nem szakad el, igen is 100%os védelmet nyújt. Az más dolog, hogy néha elszakad.
2013. okt. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!