Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nagyon gáz, ha nekem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon gáz, ha nekem a visszahúzódó félénk srácok tetszenek?

Figyelt kérdés
ők olyan cukik szoktak lenni, viszont én meg pont az ellentetje vagyok. egyfolytában beszélek, társaság központja vagyok..vannak "nagyarc" srácok az osztályban, aki(k) próbáltak/nak nyomulni rám, de nekem nem az ilyenféle pasik jönnek be, pedig körülöttük legyeskedik egy csomó csaj.ők nem értenek engem én meg őket, hogy mit esznek azokban a "menő" fiúkban. ez gáz részemről?vagy ne foglalkozzak vele? nemtudom

2013. okt. 4. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
-_-
2013. okt. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Legalább az én fajtámnak is jut valaki:D

17/F

2013. okt. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, nyugodtan közeledj feléjük, van amelyik csak arra vár hogy valaki kirángassa a saját fejéből.
2013. okt. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Sir Sarcasm ***** válasza:
100%
Nem gáz, hanem magánügy.
2013. okt. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Ez most komoly? szerinted majd más fogja neked itt megmondani h mit tegyél? -_-
2013. okt. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Tarnolf ***** válasza:
100%
Ritka az olyan lány, mint te. Megbecsülöd az embert. És nem, nem gáz, azért, mert manapság a többség a nagyszájú srácokra bukik, nem kell megváltoznod. :)
2013. okt. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Legközelebb kérdezd már meg, hogy érdekel-e minket az ömlengésed! :'D
2013. okt. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem gáz :) kinek ez jön be kinek az miért lenne ez gáz? :)
2013. okt. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz. Ízlések és... ugye érted.


Én pont visszahúzódóbb típus vagyok, igaz nem 100%-ig befordulós azért. :) Nem kezdenék nyomulni csak úgy egy lánynál. De nem szoktam hozzá ahhoz sem, hogy rám nyomuljanak. Pontosabban merőben új nekem a dolog. Múltkor mikor egy lány rákérdezett, hogy járnék-e vele, hát elkerekedett szemekkel és leesett állal néztem. De nekem tetszik, ha ey lány ilyen, mert én nem vagyok ilyen... és hát azt mondják az ellentétek vonzzák egymást.


22/F

2013. okt. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezzel én is hasonlóan vagyok, csak én nem vagyok visszahúzódó annyira és nem is nagypofájú/bő beszédű. Viszont nekem a két szélsőség a visszahúzódó meg a dumás csajok jönnek be ;D

15/f

2013. okt. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!