Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nagyon fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nagyon fel vagyok izgulva, de nem elégíthetem ki magam?

Figyelt kérdés

Egy héten kb. 3-szor biztos van hogy annyira felvagyok izgulva, főleg mikor meg is van, de nincs külön szobám.

Esténként, mikor elaludnak(szüleim) kilopódzom a folyosóra, de arra is figyelnem kell hogy véletlenül ne pont akkor menjenek ki wc-re. Úgyhogy általában mindig kielégítem magam, csak már elegem van, hogy így kell csinálnom.

Külön szobát meg mióta mondom nekik, már 3 éve ez megy, de nem csinálnak. És mondhatjátok hogy ilyen idősen már én is neki állhatnék (mert az egyik szoba tele van holmikkal(amik már nem kellenek) az lenne az enyém) de akkor lekiabálnának, és amúgyse tudnám hova tenni, mert lent van egy helység, de az is tele van és még az egér is beköltözött oda, meg ha kidobnám akkor szívinfarktust kapnának.


Néha úgy érzem, hogy nem is szabadna még ezt csinálnom.

16/L


2013. okt. 5. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Kérd meg az egeret, hogy kúrjon meg! :D
2013. okt. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
gyere hozzám....tied az egész lakás.
2013. okt. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen teljesen természetes hogy ilyen igényeid vannak, az utolsó mondatodat felejtsd el...

Szerintem nappal kéne csinálnod, gondolom akkor a szüleid nincsenek a szobában, te meg bevonulsz "tanulni" aztán had szóljon. Másik lehetőség a fürdőben, ráadásul ott kéznél van a lányok legjobb barátja a tusolófej is :)

2013. okt. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

wc-n, eilletve fürdés közben szerintem egyedül vagy.

esetleg megkérheted a bizalmas mindenr9l tudó barátnődet, h néha iskola után amikor nála vagytok 10 percre haggyon egyedül :-)

2013. okt. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
zuhanyrózsa?
2013. okt. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szóval 16 éves vagy, és egy szobában alszol a szüleiddel, miközben lenne a lakásban szoba, ahova költözhetnél?

Ez arról szól, hogy a szüleid nem akarnak kettesben lenni éjszaka. Gondolom nem jó a kapcsolatuk. Ezért nem hagyják, hogy külön szobába költözz.

Egyébként meg állj a sarkadra és követeld a külön szobát, nem vagy már kislány, ne kelljen egy szobában aludni a szüleiddel (tesód nincs?).

Ha van rokon (nagymama, nagynéni) vagy a szüleid jó barátja, akiben megbízol, akkor kérd meg, hogy segítsen, szóljon már a szüleidnek, hogy miért nincs ennek a lánynak külön szobája?

2013. okt. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is ajánlom a fürdőszobát :) Ott azért általában egyedül van az ember :) Illetve biztosan van olyan alkalom, amikor nincsenek otthon.


A külön szobával kapcsolatban pedig mond meg nekik, hogy már nagy lány vagy és kellemetlen, hogy még most is egy szobában kell velük lenned. Ha maguktól nem kezdenek bele a pakolásba, akkor mond nekik, hogy te is megcsinálod, csak engedjék már. Én biztosan nem hagynám annyiban.

2013. okt. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!