Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Buszsofőrök, kalauzok, ti egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buszsofőrök, kalauzok, ti egy nap hány szép lányt láttok? Mert én utasként is egy csomót.

Figyelt kérdés
Szoktatok nekik jelezni is, vagy annyi van, hogy megállapítjátok magatokban, hogy jól néz ki, de ennyi?
2013. okt. 5. 16:46
 1/5 anonim válasza:
ennek a kérdésnek k**va sok értelme van XDD
2013. okt. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ugyanannyi, mint a te kommentednek....... -.-
2013. okt. 25. 20:12
 3/5 anonim válasza:
hát már ne is haragudj de ennek a kérdésnek mi értelme?:D én ezt nem bántásként kérdeztem, de te elég paranoiás vagy ha már ezt rögtön bántásnak veszed:D gratulálok, jó életed lehet xd
2013. okt. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már megbocsáss, de a te kommentjeidnek mi értelme? És csak annyira vettem bántásnak, mint te.....(mondjuk nem igazán értem, hogy miből szűrted le, hogy annak vettem, szerintem csak mindenképp bele akarsz valamit magyarázni, hogy vitatkozhass valakivel, de az nem én leszek, mert most utoljára pazaroltam rád a drágaidőm)
2013. okt. 26. 20:10
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja és nem én jöttem ide kötekedni, úgyhogy arról se nyissunk vitát, hogy kinek lehet jobb élete... -.-
2013. okt. 26. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!