Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Nem vagyok neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Nem vagyok neki közömbös? FONTOS!

Figyelt kérdés

Nem rég óta, talán egy hete beszélgetek egy fiúval. Elég jól megértjük egymást, sokat is poénkodunk. Ma beszéltünk arról hova megyek jövő héten bulizni, mire mondta hogy ő is oda akar menni, aztán mondtam hogy nagyon kevés a normális fiú, mire mondta hogy itt vagyok én :D Aztán hogy miért nincs kint több képem, ilyenek... Most lehet én vagyok a hülye.. de igazából a fiúknak nem nagyon lehet hinni... nagyon kevésnek sajnos. Szerintetek tetszek neki? Bár ennyiből nem nagyon lehet rá jönni.. 18 éves.


17L


2013. okt. 5. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyiből nem jöttél rá, akkor kérlek menj el szemészhez és kérj egy 1000 dioptriás szemüveget ;)
2013. okt. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezel rá? Nálam ez tök alap, hogyha valaki nekem is tetszik, akkor rákérdezek, max. kiröhög, de az meg kit érdekel :D
2013. okt. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából nem merek. Volt egy 2 éves párkapcsolatom, pár hónapja ért véget. Olyan szinte átb*szott a srác..
2013. okt. 5. 21:39
 4/6 A kérdező kommentje:
Illetve mondtam hogy mutasson egy olyan fiút aki nem ver át.. arra mondta hogy itt van ő.
2013. okt. 5. 21:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Én sem mernék rákérdezni..úgyhogy nem is ajánlom ezt.

Szerintem sanszos, hogy tetszel neki, de légy kicsit türelmesebb. Egy hét nem sok idő, még lehet hogy nem mer határozottabban lépni feléd.


Én is hasonló helyzetben voltam. Már egy jó hónapja ismerem a fiút és szinte minden nap találkozunk. Tök jókat beszélgetünk, sokat viccelődünk, de segítünk is egymásnak. Mégsem lépett.. Pedig úgy tűnt, hogy tetszek neki, és nekem is tetszik ő. Többször is összeakadt a tekintetünk, mosolyogtunk egymásra. Mégiscsak most határozta el magát és lépett egyértelműbben. :)

18/L

2013. okt. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mondta is hogy majd találok, türelem.. és erre mondtam hogy ja, lehet másik országban él:D Mire mondta hogy majd elválik:)

Hát..:)

2013. okt. 5. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!