Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha összejöttök egy duci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha összejöttök egy duci lánnyal nem féltek, hogyha szexre kerül a sor kiábrándultok belőle, esetleg nem kívánjátok majd?

Figyelt kérdés
Összejöttök egy ilyen lánnyal, mert a személyisége megtetszik nektek és az arca is nagyon szép, csak a teste nem annyira. Előfordult már ilyen valakivel, hogy amikor levetkőzött a lány teljesen kiábrándult belőle, annak ellenére, hogy amúgy kedvelte? ( duci alatt mondjuk plusz 15-20 kg felesleget értsetek )

2013. okt. 5. 21:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem és nem.


Ha megszeretek valakit, nem érdekel milyen a teste ( persze nem extrém elváltozásokra gondolok. )


Mivel a duci lányokat "szeretem", nem érdekelnek az apróbb szépséghibák, hogy ott egy kis úszógumi itt egy kis úszógumi.. szerintem aranyos. :)))

2013. okt. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
19%
dagadt csajjal nem jövök össze. Ha mégis akkor már mindegy, megdugom úgy ahogy van. a lyuk az lyuk...
2013. okt. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Jó kérdés. Én nem hiszem hogy összejönnék olyannal akinek a teste taszít.
2013. okt. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%
1 Nem jó a válaszod, mert a kérdező azt várja, hogy fujjoljál, és mond azt hogy útálod és undorodsz:DD
2013. okt. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ugyan én nem vagyok fiú, de szerintem logikus, hogy nincs ilyen. Vagy eleve abban a tudatban jön veled össze, hogy ezzel kell szembesülnie és előre "felkészíti" magát (ez az elviselhetőség általa behúzott határáig érvényes, különben hagyna a francba), vagy kimondottan az esete vagy és még vonzod is, vagy nem kezd el veled járni.
2013. okt. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hajtogatni kell csak...
2013. okt. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Mirk ***** válasza:
100%
Senki sem jön össze olyannal akit nem kíván testileg, tehát értelmetlen kérdés szerintem.
2013. okt. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
Ha egy pasi undorodig egy duci női testtől, akkor megéremli, hogy forever alone legyen ... és ki legyen hajítva a kukába. Nem? Így lenne 1-1.
2013. okt. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Látom a válaszom nem nyerte el a tetszéseteket, szóval...


Nem b...meg, rohadtul nem zavar, ha olyasvalakivel járok, akinek a teste taszít.

2013. okt. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

nem

imádom ahogy a tolási hullámok végigmennek a testén:))))

2013. okt. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!