Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A buszon van egy srác aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A buszon van egy srác aki nagyon tetszik de nem merrem megszolitani . Hogy szolitsam meg?

Figyelt kérdés

2013. okt. 5. 23:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Te merre?
2013. okt. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Sir Sarcasm ***** válasza:

Szia! Szabad ez a hely?


Persze ebből még nem lesz semmi, utána kérdezd meg, hogy merre megy, melyik suli.. Esetleg mondhatod, hogy szimpatikus neked stb. Csak vegyél erőt magadon és menni fog :)

2013. okt. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
első válaszolónak van igaza:D
2013. okt. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Györ-moson-sopron te?
2013. okt. 5. 23:14
 5/16 anonim ***** válasza:
Jelenleg ott vagy a buszon vagy általánosan gondoltad? :)
2013. okt. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 ameoland ***** válasza:
100%

egyszer odacsípett a buszajtó és nevetett rajta egy lány..majd 2 órát beszélgettem vele.

vonaton hazafele megkérdezte csaj,hogy "ez megy Sopron fele,ugye?". majd Szombathelyig beszélgettünk, mert én is rosszra szálltam :D :D


én egyet vallok... nem tudsz rákészülni.tiszta görcs leszel, lesz 1 mondatod..és utána? pont annyira spontán kell folytatnod mint elkezdened, különben nyomd a kezébe a forgatókönyvet,hogy mit mondjatok egymásnak :)

2013. okt. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de nem fog hülyének nézni hogya egy idegen elkezd vele beszélgetni?
2013. okt. 5. 23:21
 8/16 ameoland ***** válasza:
de. valószínű. naés? 50/50 vagy 0% esélyt adsz önmagadnak?
2013. okt. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Menny oda hozzá, és mond ezt:

Szia, ha már buszon vagyunk, lenne egy kérdésem!

Tudod hogy kér jegyet egy pedofil?

Egy diákot Pestig!


Aztán lesz, ami lesz! :D

2013. okt. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

6#, azok a legjobb beszélgetések :D

Egyszer voltunk osztálykiránduláson, és hozzám egy idős néni szólt(ő ült mellettem, ez van), és elég hosszasan elbeszélgettünk... Egyébként az idősebbekben az a jó, hogy könnyen elegyednek beszélgetésbe fiatalokkal. Nekem az volt a szerencsém, hogy nem az életét kezdte el mesélni, hanem oda-vissza tudtunk kommunikálni(ami viszonylag ritka).

Amúgy még a kérdéshez annyit, hogy ismerem a helyzetet. Reggelente egy buszon utazunk, de én tudod mire jöttem rá kérdező? Arra, hogy nekem reggel semmi kedvem beszélgetni valakivel, meg akkor mindig köszönni kéne... macerás dolog, legalább addig hagy legyek egyedül, ameddig beérek az iskolába.

Na jó, ennyi volt az off, bocsánat érte :)

2013. okt. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!