Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk tudnátok szeretni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk tudnátok szeretni egy olyanlanyt aki hol lefogyik hol pedid vissza híza? Pl 58 kg aztán 73kg?

Figyelt kérdés
Van egy gyerekori barátom és kicsikorom óta azt hajtogatja ,hogy szeret. Akartam neki adni egy esélyt de vissza hátrált mert 73 kg voltam nem montdta de tudom.És mikor le fogytam megin beprobálkozott.Szerintem ha igazán szeretett volna akkor nem nézi a sulyom.
2013. okt. 6. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
lefogyik xd Epic fail!!!!!!4
2013. okt. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolathoz szexuális vonzalom is kell.Az pedig egy vonzó lány iránt alakul ki..

Igen.

2013. okt. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
direkt játszod a proletárt?
2013. okt. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi az a "vissza híza"?
2013. okt. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ejtsd a pasit végérvényesen, mert ha bvármi történik veled az életedben, az első ember aki magadra fog hagyni bjban, az ez az ember lesz.


Az ilyen meg egyetlen másodpercet nem érdemel meg hogy vele töltsd.

2013. okt. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
A súly nem akkora probléma, de az intelligenciahiányod (amit a helyesírásodból ki lehet következtetni) az igen nagy probléma egy kapcsolat szempontjából.
2013. okt. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Leviszlek a farmba és ott majd jól felhizlallak édes leányom.
2013. okt. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igen, tudnék, ha ő is szeretne....
2013. okt. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Telefonról írtam bocsi ha hibás !
2013. okt. 6. 17:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!