Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavar a narancsbőr?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar a narancsbőr?

Figyelt kérdés

Narancsbőrös a fenekem és engem nagyon zavar kisebbségi komplexusom van miatta...

Szerintetek ez nagyon ciki?


2013. okt. 6. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Engem igen zavar!Tessék sportolni,és egészségesen élni!
2013. okt. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem, nem zavar. Sokkal jobban zavarnak a magatartásbeli problémák, amik egyes lányoknál előfordulnak.
2013. okt. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Akkor kezdj el edzeni! Ne nyafogj, hogy "Jaj narancsbőrös a popim" Hanem emeld fel a narancsbőrös popid, és edz. Vagy tornázz. Nagyon jó videók vannak már a neten. És mivel este 21:28-kor írtál, feltételezem van interneted, így tudsz ilyen videókat nézni és letölteni. Innentől kezdve te csak szimplán lusta vagy megmozdulni!

És most fogsz válaszolni és negatív kommentet írni és védekezni, és tagadni, de ez nem változtat a tényen, hogy csak nyafogsz, de semmit nem teszel ellene!

2013. okt. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Na mi van?Leszavazzuk azt a választ ami nem a tetszik nektek?Tessék véleményt írni!Én is megtettem.

Igen zavarna,igénytelen és még csúnya is.

2013. okt. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem az a baj, hogy most narancs, hanem, hogy kesobb karfiol lesz.


Ne nyafogj, hanem sportolj! Igen, eleg fujj!

2013. okt. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar.. Neked sem kellene emiatt aggódnod!!
2013. okt. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem kifogásként, de 3 hete függesztettem fel a sportot mert térdszalag szakadásom van, szóval mindent lehet mondani rám csak azt nem hogy lusta vagyok (nem azért hagytam abba mert lusta vagyok)
2013. okt. 6. 21:39
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
Minden nap 15km biciklizés 1 óra futás napi 5x étkezés csak egészséges dolgok! 2-2,5l tea gyógynövényekből. 175cm magas 60kg-os lány vagyok. Nekem is narancsbőrös a popsim, és engem is zavar de azoknak a fiúknak akik ilyen bunkón közlik hogy ez bizony nem egy elfogadható szépséghiba, üzenem hogy megbeszéljük ha olyan kockás lesz a hasuk mint nekem. 18/L
2013. okt. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Van aki sportol mégis narancsbőrös. Ezt a táplálkozás határozza meg 70%-ban. Hiába sportol attól még hogy ha csipszet, csomót, sütit eszik nem lesz jobb bőre.
2018. febr. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!