Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogamzásgátlót szedek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedek már több, mint 1 éve. Mindig napra pontosan megjött (szombaton) a menstruációm. Ebbe a hónapba már kedden jelentkezett barna folyás, szerdán nem, de csütörtökön ismét. A többi a kiegészitőbe. Ez minek a jele?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban már kedden jelentkezett barna folyás,szerdán nem,de csütörtökön ismét.Szombaton enyhe hasi görcseim voltak,ahogy mindig szokott lenni,de viszont csak barna folyásom van és elég kevés.(beteg voltam 2héttel ezelőtt és most is az vagyok,antibiotikumot is szedtem) ez befolyásolhatja mindezt? Vagy ez mire utal? Kezdek megijedni..

2013. okt. 7. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
el kellene olvasnod az antibiotikum papirját illetve a fogamzásgátlódét is hogy befolyásolja e ha más gyógyszerekkel szeded együtt mert sok antibiotikum sajnos megváltoztatja a fogamzásgátlo hatását.
2013. okt. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nagy baj..azért köszönöm:)
2013. okt. 7. 20:23
 3/5 M3ntaCukor ***** válasza:

szerintem nem kéne lenyelned a gechit mert tudod a baba az a hasadban nő ... jah és fosnom kell :)



használj gumit :)és síkosítóth így jó :) szerbusz emese

2013. okt. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De egy primitív vagy..nagyon tudatlan lehetsz :D egy baba nem ugy lesz hogy lenyeled a spermiumot..de en meghagyom neked ezt a hitet, majd ha gyereket akarsz probálkozzatok nyugodtan csak igy..agyhalott emberek...ha nem tudsz normálisan irni akkor takarodjál innen te okostojás
2013. okt. 12. 12:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, ha antibiotikumotz szedsz mellé, az erősen megváltoztatja a dolgokat. Nekem pl., amikor szedtem fájdalomcsillapítót (és elég sokat, egy hétig napi egyet, mert nagyon fájt a fogam, de vizsgaidőszak miatt nem tudtam volna orvoshoz menni), akkor kb. 1,5 hétre jött ilyen pecsételő vérzés.Én elmennék a nőgyógyászhoz a helyedben, mert sztem mindenkire másképp hatnak a gyógyszerek, és nem is minden gyógyszernek ugyanolyan a hatása ilyen szempontból. Nekem szerencsére a tabletta hatékonyságát nem gátolta, de ezt sosem lehet tudni sajnos (már ha szexuálisan aktív vagy, de gondolom, igen).
2017. jún. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!