Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól áll valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól áll valakinek ha 195 cm magas?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta sokkal magasabb voltam egy velem egyidős embernél.Most 18 éves vagyok és 195 cm,vagy lehet h több is.

Sokszor az az érzésem h jobb lenne ha 10 centivel alacsonyabb lennék,de van olyan h büszke vagyok magamra mert végig látok reggel a tömegen a buszon.Sokan mondták főleg lányok h jól áll nekem ez a magasság,de pár ellenséges alacsony fiú viszont emiatt szekálni szokott,ami kicsit zavar.Nektek mi a véleményetek?Válaszotokat előre is köszönöm!


2013. okt. 7. 21:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
ne zavarjon mások szekálása, irigykednek csak :) én is ekkor vagyok :D
2013. okt. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Hogy jól áll magasság?? :'D
2013. okt. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
2013. okt. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

én is magas vagyok 181 cm és nem akarok már nőni, engem is szekáltak érte de csa beszólás mert nem vok 1 gizda alkat de olyan sem mint 1 állat

17/F

2013. okt. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

oh te már colinger vagy :D

nekem a 185 pont elég.

2013. okt. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
23%
Minél magasabb vagy, annál jobban tetszel minden lánynak, úgyhogy ennek csak örülhetsz.
2013. okt. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én szeretem a magas fiúkat! :)
2013. okt. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Jól áll vagy sem, nem választhatsz mást, ilyen lettél, te így vagy jó, szóval inkább örülj neki. Ne törődj azzal, hogy mások mit mondanak!
2013. okt. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A legjobb dolgok egyike :)
2013. okt. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik ha valaki túl magas.
2013. okt. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!