Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztalatok? Így van rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok? Így van rá esély? Mit tennétek? FONTOS!

Figyelt kérdés

Elsősorban olyanok válaszát várom akik voltak már ilyen helyzetben,de persze más válaszát is köszönöm!


Szóval a helyzet az, hogy 2 évet jártam egy fiúval, első igazi szerelem volt mindkettőnk részéről. 2 hónapja vagyunk külön, eddig ez a leghosszabb külön töltött idő. Igen, már nem az első szakításunk, de eddig max. 1 hónapot voltunk külön. Mindketten elég makacs emberek vagyunk, de főleg én. Általában ő volt az aki engedett, én foggal-körömmel ragaszkodtam a saját elképzelésemhez, szinte mindig az volt amit én akartam. Mindketten hibáztunk ebben a kapcsolatban, én pedig túlzottan féltékeny voltam, nem adtam neki kellő szabadságot. (Volt néha-néha okom a féltékenységre) De tegnap beszéltünk, és azt mondta hogy átgondolja, hogy mi legyen velünk, mert én elmondtam neki hogy kész vagyok változtatni, vissza veszek a féltékenységből, és minden olyan dologból, ami kapcsolatromboló lehet. Én alapjáraton egy flegma ember vagyok, nem nézek le senkit, nem szólok meg senkit, de szókimondó vagyok, szóval ami a szívemen az a számon, néha nem tetszett neki a stílusom, ez is zavarta. Szóval az érdekelne, hogy FIÚK! ha a barátnőtök kész lenne változtatni, és látnátok is a változást, újra kezdenétek vele? Tapasztalatok? Nem tudjuk elengedni egymást, hiába mondtuk már mindketten hogy na ez most végleges, valahogy nem megy. (Hála Istennek) :)


18L/a 'barátom' 20 (Lehet fiatalok vagyunk, és jajj, majd jön más, nekünk lehet ez van megírva. :D :)


2013. okt. 8. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Kutyából nem lesz szalonna. (legalábbis nem ennyi idő alatt)


Ne erőltessétek a dolgot, csak az időt vesztegetitek.

Lépjetek tovább. Amit éreztek az nem más, mint megszokás, ragaszkodás, az újtól való félelem, éppen ezért nem lesz könnyű, de akkor is lépni kell.


Ez van sajnos!

2013. okt. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy csak a megszokás, sőt..
2013. okt. 8. 12:35
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindkettőnknek lehetne más,mégse kell
2013. okt. 8. 12:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha önigazolást keresel a saját elképzelésedre akkor írd azt, hogy csak azok írjanak, akik úgy gondolják, ahogy te is.


Ha tetszik, ha nem, úgy van ahogy leírtam.

Akkor is, ha nem ezt szeretnéd hallani.

2013. okt. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen van esély, a Férfi örül, ha a párja pozitívan változik.

És ha szeretitek egymást, akkor maradjatok együtt. Tartsatok ki!

2013. okt. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!