Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki esetleg elmagyarázhatná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki esetleg elmagyarázhatná, hogy miből lehet azt levenni ha nem vagy "közömbös" a másik számára?

Figyelt kérdés
sok kérdésnél olvastam, hogy válasznak írták hogy látom rajta hogy nem vagyok számára közömbös mer hogy rám nézett meg ilyenek. szerintem nem feltétlenül a nézésből derül ki ez, szval ha valaki pontosabban le tudná írni hogy még esetleg milyen dolgok társulnak ahhoz hogy már tényleg azt mondjam hogy ő is esetleg érdeklődik utánam, azt megköszönném

2013. okt. 9. 11:27
 1/3 ASOT ***** válasza:

Ha valaki félénk: az csak figyelni fog téged, követni a szemeivel, zavarban lesz előtted , ha ránézel hamar máshová tekint, szóval nagyrészt már pedig a szem játéka.


Ha nem félénk és bátor akkor egyértelmű! Oda fog menni hozzád. Szóba fog elegyedni veled.

2013. okt. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolóval egyetértve, ha nem vagy közömbös a másik számára, és van egy kis emberismereted, akkor leveszed róla hogy érzelmeket keltesz benne. Ha az illető ismerkedésben még rutintalan akkor zavartsága fog feltűnni, ha viszont rutinos, érzelmeit felvállaló típus, akkor ez szép mosolyokban, majd kedves szavakban is megnyilvánul.
2013. okt. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#1-válaszoloval egyetértek,kedves kérdező a sràc melyik kategoriába tartozik?
2013. okt. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!