Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak fiúknál van? Vagy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak fiúknál van? Vagy van lányoknál is?

Figyelt kérdés
Azt mondják, hogy, ha megnevettetsz egy lányt, akkor már fél sikered van. De, ha mondjunk egy lány nevetett meg egy fiút, akkor mivan? :D

2013. okt. 9. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Akkor együtt nevetnek, az van.
2013. okt. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

akkor is... talán :P

attól függ milyen a fiú..

2013. okt. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Mivel én még humoros lánnyal nem találkoztam szerintem ott helyben feleségül kérném.

17/F

2013. okt. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azért kérdeztem, mert van egy osztálytársam (csak barát) és fiú, és amikor mondok egy beszólás félét, akkor lehet látni rajta, hogy nem játssza meg a röhögést :D
2013. okt. 9. 19:20
 5/7 anonim ***** válasza:
huha megnevettetted, szerintem kérd meg a kezét holnap! ;)
2013. okt. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó: Jólvan meg is kérem :D

Köszönöm a primitív véleményedet, de ezeknek is jelentőségük van, ha nem tudnád :)

2013. okt. 9. 19:36
 7/7 anonim válasza:
Mindenki azt mondja h jóarc vagyok humoros stb...és h mit értem el vele ?haverként kezelnek + nem is tudnak komolyan venni...ja és van egy fiú osztálytársam akit elég sokszor megnevetettem ès azt hittem majd kialakulhat vmi mert eléggé egy hullámhosszon voltunk...erre összejött azzal a csajjal akivel 4 éven keresztül csak veszekedett XD Ilyen az élet :D
2013. okt. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!