Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Titeket zavarna, ha a párotok az éjszaka közepén felébresztene azért, mert szeretkezni akarna veletek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 9. 21:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen. Mindennek megvan a maga ideje, de éjszaka közepe nem az.
2013. okt. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. okt. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 ASOT ***** válasza:
Ha másnap bemenne helyettem dolgozni akkor nem.
2013. okt. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
igen
2013. okt. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

DEHOGY ZAVARNA! :)

De a hajnali szex híve inkább vagyok!

2013. okt. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én nehezen kelek fel szóval nem érteném, hogy miért csinálná. Elegendő alvás után is fél óra kell kb mire használható állapotban leszek, nemhogy az éjszaka közepén.
2013. okt. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem tudom, de nekem sosem kellett a férjemet felköltenem... elég, ha mellébújok, már ébren is van, és elindul a keze :D. Pedig ő is dolgozik, és már elmúlt 40...
2013. okt. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
Na én erre azt hittem minden hímnemű kollégám rávágja hogy "NEM HOGY GONDOLOD DEHOGY ZAVARNA." Erre tessék tele van az oldal ilyen nyámnyila puha p...ű faszikkal és megy a rinya hogy "holnap dolgozni" meg hogy "nehezen ébredek". Hol vannak a kemény tökű kanok??? Ne csodálkozzatok ha valaki jól rendbe teszi az asszonyt helyettetek ha ti nem teszitek. Ja igen majdnem lemaradt. Kedves hölgyek nálam lehet jelentkezni engem nem zavar. Rendelési idő 0-24 óráig.
2013. okt. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha megfelelő módszerrel ébreszt... :D Bár én eleve nem alszok annyit mint az átlag, így az lenne csoda, ha nem lennék ébren. :D
2013. okt. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

8: te tuti nem láttál még p.nát élőben.

De valszeg 14 se múltál el...

2013. okt. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!