Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? Massal is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Massal is tortenik ilyen a suliba?

Figyelt kérdés
Most vagyok elsos szakkozebe es az evfolyambol tobben is mondjak hogy nagyon tetszek nekik es mas osztalyokbol is. Meg amikor megyek fel az emeletre mindig egy csapat fiu nez es es mondja hogy szia szerelmem. Meg az alakomra mondanak megjezesekek.oke tenyleg nagyon jo alakom van mert sokat edzek es figyelek az etelre. De nem azert akarok itt nepszeru lenni mert jol nezek ki hanem mert okos stb..lehet hogy hulyen hangzik de nekem mar elegem van ebbol hogy ezt latjak csak rajtam...
2013. okt. 10. 18:17
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja ez lemaradt 15/L
2013. okt. 10. 18:18
 2/9 anonim ***** válasza:
Kamasz fiúk mind ilyenek, még várnod kell pár évet, hogy megkomolyodjanak. Az egyetlen, amit tenni tudsz, hogy csak azzal kezdesz el "járni", akit valóban szeretsz.
2013. okt. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Most menőzni akarsz? Amúgy milyen ruhákat hordasz? Pl.: miniszoknya, zsákpulcsi... sz'al érted... Amúgy meg ha valami nem tetszik szád minek van?
2013. okt. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
lehet az öltözködéseden kellene változtatni, mondjuk nem kirívóan öltözködni :) meg hát kamaszok között mindegy csak punci legyen. Ne foglalkozz velük! Bár ha küldesz képet, akkor elmondhatom a véleményemet :) 19/F
2013. okt. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenkivel ilyen történik.
2013. okt. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem felvagni akarok komolyan gomdoltam amit irtam!! Es ha szolok is nem hadjak abba..es nemnjarok kivagott ruhakba..:) se mini szoknyaba rendesen fwloltozok van jogy bo pulcsi van rajtam..de van hogy persze cicanavi akkor meg egy hosszabb polo. Amugy tesin egyen ruha van lanyoknal ez rovid gatya es suli polo es mivel igy eleg sokan latnak igy latjak az alakom..de situsosan oltozom es hogy ne ugy oltozzek mint egy 80 eves :)) de nem vagyok konnyu veru
2013. okt. 10. 19:01
 7/9 anonim ***** válasza:
senki sem kérte tőled, hogy úgy öltözködj mint a vénasszonyok! legyen stílusod, viszont ne foglalkozz velük, hiszen ahogy írtam kamaszok :S nem vagy könnyű vérű? ez komolyan dicséretes bár mindenki ezt mondja ;)
2013. okt. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem kell elhinni hogy nem vagyok konnyu veru de en tudom 15 eves vagyok egy pasim se volt meg de lehetett volna..es nem kavarok minden masodik fiuval, persze ezt te dontod el hogy elhiszed-e vagy sem.
2013. okt. 11. 19:12
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem mindegy ;)
2013. okt. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!