Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mert nem tudok ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mert nem tudok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Elegem van, hogy elmegyunk valahova baratokkal, es onnantol ket hetig azt kell hallgatnom, hogy ez meg az bejelolt facebookon.

Felreertes ne essek, nem vagyok rajuk feltekeny, csupan rosszul esik, az, hogy semmivel sem vagyok csunyabb naluk, ok megis keszen kapnak mindent.

Ma is focimeccs utan a legmenobb pasi jelolte be oket, pedig egy szot nem szoltak hozza.


En egy kapcsolatra vagyom, de ha az olyan pasik sem vesznek eszre, akiknek mindegy csak csaj legyen, akkor ki fog? Nagyon tetszik nekem egy fiu, de mar semmi eselyet nem erzem, hogy valaha egy szot is fogunk beszelni.

Sosem szerettem a pawa fiukat, akik jatszak az agyukat, de neha jol esne, ha 10-bol 1 eszrevenne legalabb.

Latom, hogy a korosztalyomban mindenkit fuz egy pasi, engem senki.

Mar semmi erot nem erzek a probalkozashoz sem.. ;(

Mi tudok tenni?

17/l



2013. okt. 12. 16:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
De jó, mert velem ugyan ez van 19 éves lányként.
2013. okt. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg velem lehet a baj, de ha nekem tetszik egy csaj, tuti nem jelölöm be facebookon, mivel kb. akkor hal meg a kommunikáció.
2013. okt. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Gyere bejelöllek :) Amúgy nem írtad, hogy tennél is bármit h észrevegyenek...
2013. okt. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ahhoz mondjuk nem kell tenni semmit, vannak akik bejelölnek másokat anélkül hogy 3 mondatnál többet váltottak volna velük, és vannak olyanok akik nem. Engem is jelöltek már be olyanok akikkel egyszer találkoztam.
2013. okt. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ehhh 17 évesen már kiégsz, az szép.
2013. okt. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De most őszintén, mit számít pofaalbumon hány ismerősöd van, ha élőben egyikkel sem beszélsz?
2013. okt. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ok sem tesznek semmit. Azon kivul mit tud tenni egy lany, hogy adjon magara, es legyen intelligens.

En ugy erzem, hogy a fiuknak illik kezdemenyezni, de ezt en soha nem kapom meg. Semennyi erofeszitest nem tesznek a barataim sem, ok megis megkapjak a figyelmet.

2013. okt. 12. 16:51
 8/12 anonim ***** válasza:

Engedélyezve van, hogy ismeretlenek bejelölhessenek vagy egyátalán megtalálhassanak?

Én sem tudok ismerkedni, még barátaim sincsenek. F

2013. okt. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
mert lennek kiegve...? mar nem azert, de nem is ismersz, tegyel nyugodtan ilyen kijelenteseket. Meg jo, hogy ezt kerdeztem amugy.. ;) koszike
2013. okt. 12. 16:52
 10/12 anonim ***** válasza:

Engedélyezve van, hogy ismeretlenek bejelölhessenek vagy egyátalán megtalálhassanak?

Én sem tudok ismerkedni, még barátaim sincsenek. F

2013. okt. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!