Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy megbocsáltson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy megbocsáltson az egyik barátnőm és, hogy legyek együtt közbe a bátyjával? 17/L

Figyelt kérdés
3napja mikor barátnőmékkel pizsibuliztunk(3an voltunk) hajnali fél 3ig fent voltunk és hülyéskedtünk meg minden de nem ez a lényeg.1 ágyban aludtunk aztán éjjel olyan 4körül leestem az ágyrol,mert nem fértünk el.összepakoltam a párnám,a takarom meg minden és mivel elég kicsi a szobája kimentem a folyosóra aludni mert csak ott fértem el.mikor kimentem pont akkor jött ki a bátyja és mondta, hogy aludhatok a szobájába az kényelmesebb mint a föld. én meg egy kis rövidgatyába meg melltartoba voltam és égtem mint a rongy. dehát álmos voltam ugyhogy bementem és lefeküdtünk aludni.alvás közbe ahogy fordultam pont ugy feküdtem,hogy egymáshoz bujtunk aztán néztünk egymás szemébe,megcsókolt aztán szexeltünk és csak azt hallottuk egyszercsak hogy nyilik az ajto és ott áll a bnőm és aztmondja hogy csalodott bennem és soha többé nem akar velem beszélni.Igy viszont nem tudok együtt lenni a bátyjával se.Mit tegyek?
2013. okt. 12. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Decukiiii :)
2013. okt. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ott rontottad el a mesét hogy a barátnő pont akkor nyitott rátok amikor végeztetek.
2013. okt. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

:D

Mé kamuzol?

2013. okt. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy orbitális kamu kérdésnek lehettünk szemtanúi hölgyeim és uraim!
2013. okt. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én húgom is csalódott benned.
2013. okt. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kamukirálynő, mi a baj?:DD
2013. okt. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó sztori volt...:D
2013. okt. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!