Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyem arra, hogy legaláb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem arra, hogy legalább egy lányt megismerek itt? (Tudom, tudom nem itt kénne, de az erre szakosodó oldalak előfizetés nélkül elég reménytelenek)

Figyelt kérdés

Ilyen vagyok:

www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__4918580-lanyok-nektek-bejon-egy-ilyen-srE2cc



2013. okt. 12. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van, nem itt kéne.
2013. okt. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben máshol próbálkoznék, de ha nem is máshol, akkor is legalább egy másik kérdés alatt, mert a linkelési tudásod bemutatása után itt már csak kötözködés fog jutni neked. :D
2013. okt. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2#

rendben.

csak azt nem értem h milyen linkelési tudàs?

telón vagyok,rossz a link?

2013. okt. 12. 18:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, csak valaki lusta átmásolni a címsorba.
2013. okt. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nincs. :(

a lanyok nem ismerkedni jarnk ide. ahogy a nem vegzetesen elkeseredett ferfiak sem.

2013. okt. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

oh,még jó hogy nem vagyok elkeseredve:D

nem követelem h hip hop megismerjenek.

2013. okt. 12. 18:51
 7/8 Bebee válasza:
Kb hány éves lányt szeretnél?
2013. okt. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
16-20 kb.:)
2013. okt. 13. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!