Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy én ezt igy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy én ezt igy szeretném?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Normális ha egy olyan lányt szeretnék páromnak aki nemzésképtelen?Vagy pedig nem szeretne gyereket?

Abból kiindulva milyen volt én gyerekként ,anyagi gondokból kiindulva és hasonló tényezők végett döntöttem igy ...

Normális ez?



2013. okt. 12. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem.. teljesen hülye vagy. Egy selejt.
2013. okt. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnél gyereket akkor teljesen normális, ha olyan párt szeretnél aki szintén nem szeretne vagy nem lehet neki.
2013. okt. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az elsőre inkább nem irok semmit

A másodiknak pedig köszönöm !

2013. okt. 12. 23:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát a normális szó fogalma mindenkinél mást jelent...

Manapság egyre többen vesznek kutyát mint válalnak gyereket, szóval, tényleg nem lenne mit keresned egy családcentrikus élettárs mellett!

De, csak azért, mert nem volt jó gyermekorod, az anyagiak miatt, nekem sem amúgy, nagyon sok mindent éltem át, és épp azért küzdök minden áldott nap, hogy majd én másképp tudjam csinálni. És akaok gyereket, valakit aki tovább visze a génjeimet, a nevemet, ez egy gyönyörű dolog, leírhatatlan!

És csak mert félsz... nem kéne egy ilyensmiről lemondj, mert lehet most bele sem gondolsz, de öregkorodban fogod majd fogni a fejedet hidd el!

A döntés rajtad áll, vannak akik egyszerüen képtelenek erre, és néha be kell látni hogy jobb is így, bár azért ez mág gondold át párszor!

2013. okt. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!