Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Friendzone-ba száműzve?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friendzone-ba száműzve?

Figyelt kérdés
Barmilyen lannyal probalok baratinal tobb kapcsolatot kialakitani, mindig elutasitanak, barmit teszek. Ugy erzem ebbol nincs kiut, inkabb valasztom a mormota, szuz eletet. Te mit tennel a helyemben? 18/F (tudom fiatal vagyok ehez, de igy erzem)
2013. okt. 13. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanezt. Ugyanebben a helyzetben voltam és vagyok. De már nem érdekel, jobb egyedül.
2013. okt. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
....mutass 1 képet magadról privibe
2013. okt. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne sírj itt vazze, nekem még baráti kapcsolat se jön össze csajokkal... XD Jó nagy gyökér lehetek ezek szerint, akár mit csinálok lesz@rják a fejem... Ja és én már 22 vagyok.
2013. okt. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azert vannak lany barataim, mert en nem a szexet latom bennuk, hanem ugyanolyan baratot/havert mint egy fiuban. Ha valamelyik megis megtetszik, akkorse szallok rajuk csorgo nyallal, es nem ilyesztem el oket.
2013. okt. 13. 10:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért kötsz ki a friendzone-ban, mert nem a szexet látod bennük.
2013. okt. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Uraim.

Elmagyarázom a friendzone hogy működik.

Nagyon ritkán van, hogy egy lány az elején nem utasít el egy srácot. Általában akkor megy simán az egész, ha eleve úgy ismerkednek meg, hogy úgy tekintenek egymásra, mint lehetséges dugópartnerre.

A lányok és fiúk ismerkedési technikája teljesen más. A fiúk egyenesen megmondják, mit gondolnak, náluk egyértelmű a dolog. A lányok nem szeretik egyenesen kimondani mit gondolnak, ha kényes témáról van szó. Apró jelekkel érzékeltetik, hogy tetszel-e nekik, vagy sem. Vagyis igazából nem is olyan aprókkal. Ha folyton nevet azon amit mondasz, hacsak nem vagy komédista, tetszel neki , ha érdeklődik utánad, megkérdezi, hogy vagy, chaten sok smiley-t ír, a találkoztok, és széles mosollyal vár, és felcsillan a szeme, akkor is tetszel neki. Ha ezeknek az ellenkezője van, hacsak nem arról van szó, hogy éppen nagyon fáradt, vagy nincs kedve beszélni, akkor nem jössz be neki.

Még az elején, amikor már kezd egyértelművé válni neki az, hogy tetszik neked, akkor kitalál magában kifogásokat, mért nem jöhettek össze. ilyen főleg akkor fordul elő, ha előtte barátok voltatok, ha nagy a korkülönbség köztetek, vagy ha nincs teljesen rendben az önbizalma. Szóval amikor megmondja neked, hogy nem akar semmit, (és te normálisan és megértően válaszolsz rá, de hozzáteszed, hogy várni fogsz rá) akkor megkönnyebbül, mert megszűnik rajta minden nyomás, hogy esetleg kínos szituba kerül, vagy megbánt téged. és ha ez a nyomás megszűnik, sokkal felszabadultabban tud majd beszélgetni veled, jobban élvezi majd a jelenlétedet, és ha továbbra is olyan aranyos maradsz, mint eddig, (és itt-ott azért elejthetsz pár visszafogottabb bókot, ha adódik, például hogy szép, hogy jó vele beszélni, hogy aranyos, hogy tetszik ez vagy az a tulajdonsága, stb.) akkor egy idő után beléd fog zúgni.

És, ha már ez megtörtént, akkor a kifogásoknak annyi. Szabad a pálya. Persze nem kell rögtön ráugrani a hátára, de már egyre bátrabban mondhatsz neki olyanokat, hogy tetszik neked, hogy találkozhatnátok, ilyesmi. És innentől komolyan egy ugrás amíg összejöttök.

Ja, és a kinézet. Ha egy új lánnyal ismerkedsz meg, jól jöhet, ha jól nézel ki, mert rögtön elgondolkozhat azon, hogy húú de dögös ez a srác, mi lenne ha... és akkor már eleve másként tekint rád, nem barátra, így a fenti "folyamat" lerövidíthető.

de. a tetszés nem arról szól, hogy úgy nézz ki, mint egy adonisz, elég, ha normális vagy, és nem vagy büdös. és ha már régebbóta ismered a lányt, esetleg haverok is vagytok, akkor egy idő után úgyis helyesnek fog tartani, ez szokott történni, ha sokáig ismersz valakit. és egyébként csomószor történt már nálam is hogy az elején még úgy gondoltam hogy nem annyira az esetem a srác de aztán megtetszett és Brad Pittet se látom helyesebbek nála.



Na, remélem nem volt olyan bonyolult. igazából egyáltalán nem az, de úgy néz ki, a legtöbb fiú manapság jobban szeret a neten sírni, mint megtenni ennyi fáradtságot egy lányért. Tisztelet a kivételnek - ha már ezt elolvastad, akkor az már nagy haladás. ;)

2013. okt. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6 Cáfolom. Volt nemrég egy lány, akivel ugyanaz volt a helyzet, amit te leírtál. Az említett "jelek" miatt elhittem, h tetszem neki, és bepróbálkoztam nála. Visszautasított kifogásokkal, ezután még jobban éreztük magunkat együtt. Aztán egy idő után egyre rosszabb lett a helyzet, és most már találkozni sem akar velem egyáltalán. Egyértelművé vált, h soha nem tetszettem neki, persze ilyen külsővel, ami nekem van, ez egyáltalán nem meglepő.

Tanulság 1.: a lányokat külsővel lehet meghódítani, nem jófejséggel.

Tanulság 2.: a barátzónából szinte lehetetlen kitörni.

2013. okt. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!