Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ujjazom magam lehet orgazmu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ujjazom magam lehet orgazmusom?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok még és inkább fáj, mint jó érzés, nem is próbáltam még sokszor. Egy idő után a fájdalom átváltana kellemesbe? Vagy van valami ötletetek, hogy mit kéne csinálnom? Normális, hogy ennyire fáj?

17/Lány



2013. okt. 13. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Elérhetsz vele orgazmust, bár egyébként ha magamnak csinálom, nekem nem jön össze. :D
2013. okt. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem sosem fájt.
2013. okt. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
próbáld izgatni a csiklód, benedvesedni és úgy 1 ujjal lassan, óvatosan! Egy idő után kitágulsz. :)
2013. okt. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#2: És hogy csináltad? Olyankor magadtól izgultál fel vagy síkosítottál? Hány ujjal csináltad? El is élveztél?
2013. okt. 13. 13:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Fuj ez undorito 20f
2015. márc. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!