Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A körülmetéltetés ingyenes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A körülmetéltetés ingyenes?

Figyelt kérdés

A körülmetéltetés ingyenes?

És hova kéne menni vele?


2013. okt. 13. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Gyere hozzám,de érzéstelenítő nincs
2013. okt. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Bőr és nemi beteg gondozó vagy urológus és ingyenes kivéve ha magánkórházban csináltatod.
2013. okt. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Ne akarj körül metelest,mert mikor pisilsz úgy fog fájni,hogy falra mászól.
2013. okt. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Rendben köszi, azt hallottam szeretik a nők :p
2013. okt. 13. 17:15
 5/11 anonim ***** válasza:
#3 megis mi s francert fajna?
2013. okt. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen, ingyenes.

A legközelebbi Urológia szakrendelésre kell menned, beutaló nem kell, időpontot kérni kell.

Igen, szeretik a nők, mert nemcsak a férfinak lesz jobb, hanem nekik is.

Igen, semmit nem fogsz érezni, mert el lehet teljesen érzésteleníteni a területet. Utána lesz kellemetlen, de hidd el, hogy ki lehet bírni.

Nem, nem fog fájni a pisilés, sem más: sőt, jobb lesz. A fedetlen makk egy idő után megszokja az állapotát.


Remélem segítettem.

2013. dec. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem egyik baratnom se szerette es en se szeretem, mert csak hatranyom volt/van belole, roviden ennyi.
2014. júl. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
csupan egy hatranyt emlits meg, mert nekem evek alatt soha sem volt egy sem
2014. júl. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A körülmetélésnek nincs hátránya, hiába riogatja ezzel különféle nevekkel a kérdést feltevőket. Ezt mindenki tudja, aki megtapasztalta már, vagy aki vásárolt egy bármilyen orvosi vagy szexualitással foglalkozó könyvet.
2014. júl. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem a korulmeteles csunya lett, a vagas cikkcakkos, ronda. Sajnos feszes is lett, igy amikor elesben hasznalnam, akkor fajdalmas. Kezimunka es oral szex kizarva, utobbi azert, mert a makk erzeketlenne valt az evek alatt. (Ezzel nem vagyok egyedul, szemelyesen is ismerek tobbeket, akiknel ugyanez van.)

A makk erdes, rossz tapintasu, foltosodik egyre jobban. Itt a gyakorikerdeseken is tobben beszamolnak a foltosodasrol, meg arrol, hogy nem lehet vele mit kezdeni.

A makk kiszaradasa foleg a szaraz, hideg idoben jellemzo amugy, de van, akinek ez folyamatos:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__5..

Folytassam meg, vagy ez igy eleg elso olvasatra?

2014. júl. 8. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!