Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy csaj, akinél jelenleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj, akinél jelenleg két fiú próbálkozik. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Én vagyok az egyik fiú. Kb. 2 hónapja ismerem a csajt, meg a másik fiú is ugyanennyi ideje.

A csaj mindkettőnkel jókat beszélget, de már kifejtette egy barátnőjének, hogy a másik pasi járni akar vele Ő meg nem igazán akarja MÉG. Ezt az én jelenlétemben mondta, de velem kapcsolatban nem nyilatkozott semmit. Lehet, hogy engem nem is tekint úgymond próbálkozó félnek? Vagy netalántán engem szeretne jobban? Utalgatni szokott, bár nem igazán tudom, hogy mit vegyek utalásnak meg mit ne. Mit javasoltok?


2013. okt. 13. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
nem vagy véletlenül skizofrén?
2013. okt. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
toszd meg
2013. okt. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!