Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti borotváljátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti borotváljátok a feneteket?

Figyelt kérdés

De utána szúr mikor kezd nőni a szőr, ugye ? Formás popsim van a a barátnőm szerint aki szereti nagyon fogdozni, engem meg zavar hogy szőr fedi a fenekemet.Szóval mindenképp borotváljam le?Volt hogy orális szex közben nyalogatta a popsim és meg is masszírozott az ujjával. Szeretem a lányt nagyon, így megengedtem neki, és nem is bántam meg .

Jó ötlet a borotválás?



#Babapopsi fenék #popsi borotválás #pasi popsi
2013. okt. 14. 04:02
1 2
 1/11 anonim válasza:
erdekes
2013. okt. 14. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha neked jól esik borotváld...
2013. okt. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
5%
ne harragudj de ezzt nekkem irttam vaggy az elottem szollonak?
2013. okt. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. okt. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi és milyen szőr. Ha csak kevés vagy ilyen vékony szálú szőr akkor ne borotváld le, max a hátsó kijárat résznél, ha ott már nagyon hosszú, ne ragadjon bele ami hátul jön ki. Ha olyan mint a jetinek akkor érdemes ritkítani rajta :)
2013. okt. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, szúr amikor elkezd nőni. De ha őt nem zavarja, akkor téged miért zavar a szőr?
2013. okt. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mindenképpen célszerű szőrteleníteni! :)

Egyrészt komfortosabb szőrtelenítve, másrészt higiénikusabb is, jobban is néz ki, és párod is szívesebben fog kinyalni, vagy a prosztatádat masszírozni. :)


Viszont borotva helyett a gyantázást javaslom, mert sokkal szebb és hosszantartóbb az eredmény, nincs pöttyösödés sem.

Én évek óta kozmetikusnál gyantáztatom négy hetente, nekem is, és barátnőmnek is sokkal jobban bejön így. :)

A prosztata masszázst én is imádom! :)

2013. okt. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

hát b--sszátok meg, pasik s--ggyantára járnak a csajukkal... nem tudom


mert ha még izmos aktmodell lennék, és művészi erotikus, tornázós-akrobatikus fotókhoz kéne a csupasz test, esetleg olajozva is... oké. de civilben?


nekem tiszta szőr a fenekem, és ha legyantáztatnám, idiótán néznék ki a szintén full bundás combjaimmal meg a babas--ggemmel. vagy akkor már bokáig gyantáztassak? na b+!

2013. okt. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsónak van igaza.... Egy pasi legyen szőrös!
2013. okt. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nehogymá leborotváld vazze...
2013. nov. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!