Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondhatnék neki?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok,és le szeretnék feküdni a barátommal,akivel tulajdonképpen már óvoda óta ismerjük egymást,és csaknem 5 éve járunk. De az a helyzet,hogy nagyon szégyenlős vagyok,és fogalmam sincs hogy hogy közöljem vele...Csak nyíltan oda álljak,hogy szexelni akarok? Bár,ezt biztosan nem merném..És aki szégyenlős,az hogy oldja meg a szeretkezésnél? Vagy abban az állapotban felszabadult vagy,és nem törődsz vele? Hogy kell elkezdeni?

2013. okt. 14. 16:49
 1/9 A kérdező kommentje:
Érdekesek az emberek...Ha 14 évesen már nem szűz,az nagy baj,igaz? Most már az én esetem sem jó..Ráadásul még mindig nem kaptam választ a kérdésemre..
2013. okt. 14. 16:56
 2/9 anonim ***** válasza:

Sztem ne beszélgess vele erről, hanem kezdeményezz!

A szégyenlősség meg idővel oldódik majd.

2013. okt. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a második válaszolónak!:) Rendben,meg próbálom,remélem tényleg oldódom majd..:)
2013. okt. 14. 17:01
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

első menj vmerre. idióta!


kérdező! nem kell konkrétan semmit mondani. én úgy oldottam meg, h mikor bezélgettünk az ágyon, ölelegetett, puszilgatott, a derekam simogatta. ekkor a kezét a fenekemre tettem, h azt simizze:$ :D. ez volt pettingnél. máskor, de még ott is szűz voltam, annyiban kezdeményeztem, hogy "letepertem" az ágyon, a hátára fektettem, és elkezdtem csókolgatni úgy, ahogy tudom, hogy szereti. ezután azonnal éreztem, h kőkemény neki. megkérdezte,h akarom-e és én igen mondtam...

én is szégyenlős vagyok, így egy év után is néha. ha nagyon zavar, eleinte csináljátok sötétben, majd utána világosítsatok. 18L

2013. okt. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen, beszélgetés nélkül kezdeményezz, de akkor legyen nálad óvszer, mert ő úgy tűnik nem az a rákészülős fajta ... egyébként meg végre egy nemribi
2013. okt. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben..Szóval mindenképpen kell kezdeményeznem...Az óvszeres témát már letudtam. Gondoltam,inkább előbb vegyek egyet,és aztán dobjam ki,ha esetleg annyi ideig nem lenne rá szükségem,minthogy amikor kell,meg nincs,és csak lesünk..Köszönöm az eddigi válaszolóknak..:)
2013. okt. 14. 17:18
 7/9 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok.


Még annyi, h értsd:

A pasiknak kell, hogy tudják, készen vagy rá és akarod is. Ezért kell egyértelmű jeleket adnod, kezdeményezned.


Az pl jó módszer, ha irányítod a kezét, mikor simogat. Odahúzod a puncidhoz, stb...

2013. okt. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az előttem szólókkal. Annyival még kiegészíteném, hogyha a srác nem kapcsol esetleg, bármi miatt is, akkor finoman, halkan a fülébe súghatod, hogy mit szólna, ha továbblépnétek. Megesik, hogy még ez se koppan, velem például így esett, de akkor félre a szégyellősséget, és mondd ki, mit szeretnél. Úgy gondolom, rendes fiúd van, pláne, ha már ilyen rég vár rád. Szóval kell éreztetned, hogy készen állsz, mert lehet ő nem akarja, hogy nyomulásnak vagy sürgetésnek érezd. Hajrá :)
2013. okt. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszaitokat! Igazán hasznosak!:)
2013. okt. 19. 20:06




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!