Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetsziik egy fiuu. :$...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetsziik egy fiuu. :$ Én is tetszem neki. De hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés
De sajnos..nem tudom, hogy mondjam meg neki?!..Félek a reagciójára..Kérleek adjatok egy kis tippet..Köszönööm.:)))
2013. okt. 14. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:

*tetszik

*fiú

*reakciójától


Amúgy meg ha te is neki, akkor mitől parázol?

2013. okt. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki..És csak.: :D Ennyi? XD :( olyan szarul esett..nem tudom..hogy mit csináljak..
2013. okt. 14. 18:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem csak mondani kell. Az ember nem a szavaknak hisz, hanem a testbeszédnek, hanglejtésnek, meg a cselekedeteknek. Szóval nem tudom, hívd el valahova, vagy ilyesmi. Érted. Ha ő nem kezdeményez, akkor próbáld meg te.
2013. okt. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De nagyon félek.:( Emond eseteg a barátainak, hogy ezt mondta, vagy valami, és csak én égnék.:((
2013. okt. 14. 18:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát te se vagy több 13-nál. Az IQ-d legalábbis tuti
2013. okt. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!