Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sírok, mint egy idióta, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sírok, mint egy idióta, nem látom a jó megoldást. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Ne mondjátok, hogy felejtsem őt el. Egyrészt még nem érzem reménytelennek a dolgot, másrészt pedig úgy sem menne.


Szerelmes vagyok egy tipikus lúzerbe, aki a "csúnya" szó minden egyes mozzanatát megtestesíti. Nem kölcsönös a dolog. Mint "barátok", minden nap beszélünk a kedvelt közösségi oldalon. Ő ír rám állandóan. Tudom, hogy fontos vagyok neki, indokokat nem írok. Úgy ismerem, mint a tenyeremet. Rendes srác. Tényleg az. Nem nőcsábász.


Két-három havonta találkozunk. Olyankor úgy viselkedünk egymással, mintha szeretők lennénk. Nem feküdtünk még le, nem is fogunk. A kapcsolatunk egy 40 éves házaspár kihűlt szerelmére emlékeztet. Jó értelemben.


Pénteken meeting volt esedékes vele. Megtudtam, hogy hazudott a programjáról. Valamilyen leszbi-buliba menne utánam. Legalább három éve nem járt ilyen helyen. Féltékeny vagyok. Nála szeretnék aludni. Ő nem akarja mindezt. Birtokolni akarom, mint egy tárgyat. Megőrülök. Nem tehetem neki szóvá, mert csak rosszabb lenne. Utálja, ha meg akarom őt kapni. Mi legyen? Mi lenne a legjobb?


l/18


2013. okt. 14. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=vN2WzQzxuoA

Vesd ezt össze a te problémáddal és rájössz ,hogy le vagy szarva.

2013. okt. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
feküdj le aludni.
2013. okt. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
menj ki Indiába és próbálj meg túlélni 1 napot úgy, hogy nem erőszakolnak meg!
2013. okt. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ó, túl feltűnősködő lett a kérdés címe. Jogos, ha nem kapok rá kielégítő választ.
2013. okt. 14. 22:24
 5/7 anonim ***** válasza:
azt utolsó bekezdésig azt hittem hogy egy ismerőssel van dolgom :D
2013. okt. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Úristen, írj már rám :D Szeretnék veled beszélgetni.


Egyébként...nem lehet, hogy meleg?

Volt már barátnője?


Hallod, én egy olyan hapsit szeretek már 4 éve, akinek még sose volt csaja(bár nem ronda, meg nem is lúzer, csak nem érdekli a bulizás meg az ilyen hülyeségek), és ő is rendes, nem nőcsábász, és nem hülyíti az embert.

Úgy megbeszélném ezt valakivel, aki hasonló cipőben jár.


18/L

2013. okt. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
írj te. :))
2013. okt. 16. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!