Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg igaz az a mondás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz az a mondás, hogy Magyarországon vannak a legszebb nők? Ez a férfiakra is vonatkozik?

Figyelt kérdés
Lehet kicsit túlzás ez az állítás, mert más országokban is sok a szép nő. Csak nem tudom, hogy a nők is így vélekednek e rólunk.
2013. okt. 15. 10:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Vagy rossz helyen keresgélsz?
2013. okt. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
41%
magyarisztánban vannak a világon a legnagyobb qrvák, ezt a szépnő cirkuszt nyilván olyan tirpák találta ki aki valami bányarém mellől szabadult ide, mert semmi különleges nincs az itteni cafatokban, sőt a legtöbb 25 felett már hót igénytelenül néz ki, elhízott lapos seggű, zsíros hajú-képű repedtsarkú majd az összes. Most a jó alkatúaktól eltekinthetünk mert azok nem szándékosan néznek ki később is jól.
2013. okt. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezel bármilyen más országból férfiakat, a 90%-uk úgyis azt fogja mondani, hogy a saját hazájának lányai a legszebbek.
2013. okt. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
25%
Szerbiai magyar lány vagyok. Akárhol jártam eddig életemben, mindenhol dicsérték a magyar nőket. A szerb férfiak is szeretnek minket. Én őket nem, de rengeteg szerb fiú csapja nekem a szelet. Amerikában ezzel a szóval illettek minket: magnificent. :) Főleg a nyugati férfiak körében vagyunk populárisak. És valahol siralmas az, hogy a külföldiek jobban becsülik a magyar nőt, mint a magyarok... De ez van.
2013. okt. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A magyar nőkre ez biztos ,hogy nem igaz. Voltam Tromsoban (NO), az a hely amit még nem érintett a multikulti szele annyira.. Rengeteg szép, vékony csinos lányt/nőt láttam, még az idősebb 40-50 éves korosztályban is.. De szerintem ezt nem lehet egy országra egyértelműen levetíteni.. A férfiak meg nem érdekelnek 26/f
2013. okt. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ez nem a magyar nők becsülésén múlik. Azért szeretnek miket amiért az oroszokat: olcsók. Csak máshol tömegesen vannak modell alkatú nők.
2013. okt. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Szergej55 ***** válasza:
Átlagosak leginkább. Vannak csinosabbak, de nyilván nem 10-ből 10. Szépből annyira nem látok sokat, bár máshol is körülbelül ez a helyzet. Az állítás egyáltalán nem igaz, erős mélymagyarbaromságos túlzás, mint oly sok minden egyéb.
2013. okt. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
14-es hát persze, hogy ezt mondják. Ha pedig nem egy magyar kérdezi hanem egy francia, olasz, spanyol akkor nekik is ugyan azt fogják mondani, hogy magnificent.
2013. okt. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon sok helyes fiú van Magyarországon:) és a leghelyesebb az aki tetszik *.* <33
2013. nov. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!