Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tanácsoljak a barátomnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoljak a barátomnak? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés
Nos, először is én lány vagyok és a fiúbarátomról van szó. Évek óta együtt van egy sráccal viszont mostanában kezd rádöbbenni hogy nem ezt az életet szeretné élni, de a barátját képtelen elhagyni. El vagyok keseredve mert nem tudok neki segíteni és nem tudok mit tanácsolni. Ezért írtam ide hátha lesz valaki aki okosabb ebben a témában.
2013. okt. 15. 18:25
 1/10 moonlightsentinel ***** válasza:
100%
Sajnos ilyenben te szerintem nem tudsz neki segíteni, max. ösztönözni. Hidd el, a legbátortalanabb embernek is eljön az a pont, amikor annyira tele a hócipő, hogy cselekszik :) Csak kinek kevesebb, kinek több idő kell ehhez.
2013. okt. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A. Bundy ***** válasza:
20%
feküdjön le veled és döntse el kivel volt jobb veled vagy a barátjával. vigyázz nehogy rossz lyukba tegye
2013. okt. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez a "képtelen elhagyni a barátját" dolog eléggé ésszerűtlen. Szereti? Ha nem, akkor önálló ember, hagyja el. Nem a szeretetszolgálat ő, hogy midnenáron lesnie kell annak a másiknak a kívánságát. Gondoljon kicsit magára is.

Ha meg szereti, akkor miben is akarna más életet?

2013. okt. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Haha...-.-

Első köszi a választ, tudom hogy igazad van, de gyötör a tehetetlenség mert nem tudok rajta segíteni :/


Igen nagyon szereti a barátját, évek óta együtt vannak, egy ideje együtt is élnek és mindketten családra vágynak, de tudják hogy ez itt nem lehetséges, tisztában van azzal hogy nincs tovább, mást már nem tudnak együtt elérni ami amúgy egy normális kapcsolatban megszokott..

2013. okt. 15. 18:43
 5/10 moonlightsentinel ***** válasza:
100%

Ha tényleg csak ennyi az ok, akkor mondd meg neki, hogy hagyja abba a hisztizést, mert valami olyan megvan neki, amiért a meleg srácok 90%-a a fél kezét odaadná. És egyébként itthon meg mással se lehet gyereke. De megtehetnek egy csomó olyan dolgot, amit a heteró párok ~60%-a nem tesz meg, például együtt öregednek meg, nem válnak el, és szeretik egymást. Meg ilyesmi.

De gyanítom, hogy ez nem igazi ok, csak egy ürügy.

2013. okt. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mostanában én se értem teljesen őt.. Nagyon igazad van, köszi a segítséget!
2013. okt. 15. 19:10
 7/10 anonim ***** válasza:

A döntés az övé. Hány éve vannak együtt, hány évesek?

Azért kérdem, mert ha nagyobb a korkülönbség akkor érthető hogy mi az az ellentét mi az ami miatt nem érzi úgy magát a srác.. de ez tényleg az ő döntése.. nincs olyan hogy tökéletes partner, az hogy évek óta együtt vannak az meg tiszteletreméltó, ha kibírtak együtt több évet akkor nem lenne szabad jelentéktelen dolgok miatt elszakadniuk.. jobbat úgysem talál hisz mind emberek vagyunk s minden embernek van valami hibája..

19/F

2013. okt. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, a homoszexualitás és a család valahogy biológiailag nem jön össze.

De most ha ő meleg, akkor nincs mit tenni. Nem csinálhatja azt, hogy akkor meleg létére inkább összejön egy csajjal, elveszi, családot alapít.. pontosabban megcsinálhatja, csak akkor ha tényleg meleg, lehet, hogy lesz gyereke, lesz családja, de boldog párkapcsolata meg nem lesz.

Én csak azt tudnám tanácsolni, hogy ha szeret valakit, azt ne hagyja el. De a döntés az övé.

2013. okt. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Fiatalok mindketten (húszas éveik elején járnak, 2 év a korkülönbség). Teljes mértékben igazatok van, de szerintem ezt ő is tudja.. Köszönöm mindenkinek! :)
2013. okt. 16. 14:17
 10/10 anonim válasza:
Milyen romantikus..... Szép dolog a szerelem. Annál már csak az szebb ha elkerül, jó messziről.
2013. okt. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!