Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is szőrös a végbélnyílá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is szőrös a végbélnyílásánál? Vagy ez is egyén kérdése? Szőrteleníteni hogyan szoktátok ott?

Figyelt kérdés

A minap elgondolkoztam ezen a kérdésen...

(én amúgy borotvával szoktam, csak hát azzal elég macerás, de a célnak megfelel)


18/L


2013. okt. 15. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
En is azzal szoktam es elegge megszenvedek az eredmenyeret. Most vettem gyantazogepet azzal fogom kiprobalni:D 17/L
2013. okt. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Igen, mindenkinek szőrös ott.

Férfinak, nőnek egyaránt.

2013. okt. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ott gyantázni? Bátor vagy... Képtelen lennék rá :') Csak hát a borotva hatása hamar elillan :/

Köszönöm a válaszokat (a 2.-tól eltekintek...)! :)

2013. okt. 15. 21:58
 4/7 anonim ***** válasza:

1. Persze

2. Sehogy

2013. okt. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem is marad a borotva sajnos :( gyantát nem is mernék ott használni :D
2013. okt. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hello!


Én gyantázom, sokáig tart, nem szúr ha visszanő. Cukorpasztával csinálom itthon, macerás, de azt hogy én mindennap borotváljam, azt nem vállalom. Ráadásul nem is fáj és sokáig tart. Én a borotvánál attól félnék, hogy megvágom magam.



<a href=http://descargar-juegos-gratis.kambasoft.com/ >juegos online</a>

2013. okt. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És hogyan csinálod a cukorpasztát? Le tudnád írni a "receptedet"? Elgondolkodtató lenne arra áttérni. Meg már korábban is gondolkodtam ilyenen, de valahogy nem találtam semmi normális érvet arra, hogy ezt kéne használni. Tényleg nem fáj annyira?
2013. okt. 31. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!