Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (Bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval..Van egy fiú,akivel egy webkamerás oldalon ismerkedtem meg.a Tinychat-on.és hát valahogy beleszerettem.Én 14 éves vagyok,ő 16.Nem tudom,hogy hogy szerethettem belé,mikor alig ismerem.De már nem is egyszer sírtam miatta.Csak az a gond,hogy én sem vagyok a legszebb lány.Ő meg nagyon helyes..Múltkor megírtam neki Facebookon,hogy szeretem,és kiröhögött.Mit csináljak? Én nagyon szeretem őt,csak szerintem ő azt hitte,hogy hülyéskedek.SEGÍTSETEK! MIT TEGYEK?
2013. okt. 16. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg vele. Mondd meg neki, h tényleg szereted. Ha ő is így érez, az tök jó, ha meg nem, akkor felejtsd el, biztos találsz majd vkit, akit szeretsz és viszont szeret! :)
2013. okt. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egy ilyen bunkó nem érdemli meg, hogy sírj miatta. Kiröhögött? Ez milyen gáz már. Úgy gondolom, hogy nem kéne vele többet beszélned, felejtsd el. Ez egy köcsög.

És megtudhatom, hogy mit jelent az, hogy nem vagy a legszebb lány? Mármint, hogy mi nem tetszik magadon?

2013. okt. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez a "szerelem" a részedről hasonlít arra, mint mikor a tinilányok iszonyatos reményekkel belezúgnak a sztárzenészbe, aki kétszer rájuk kacsintott a színpadról.

Állj két lábbal a földre, és próbálj meg élőben ismerkedni. Ne lovald bele magadat a meséidbe.

2013. okt. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2/3. Az,hogy sokak szépnek tartanak.Csak ez a fiú a csücsörítős műpics*kra bukik,és észre sem vesz..Csak az a gond,hogy én tényleg szeretem őt:/
2013. okt. 16. 14:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ebben biztos vagyok, és tudom milyen ez. Nem akarod elengedni ezt az érzést, és ez nem is baj, de ha kiröhögött, az azt is jelentheti, hogy nem vesz komolyan. És akkor tényleg el kell felejteni. Én tudom, hogy ez nagyon nehéz, nekem is egy teljes évembe telt, hogy elfelejtsek valakit, akivel ma is ha beszélek, elfog a szomorúság, mert egyszerűen mindig kedves volt velem, és mindig ott volt, ha szükségem volt rá. De ő a barátnőjét szereti, és ez így van jól. 250 km-re lakunk egymástól. Előbb utóbb neked is menni fog elengedni, ahogy nekem is sikerült, csak ez eleinte nagyon nehéz. Viszont mielőtt bármit elhatározol, tisztázd vele a dolgokat. 2. voltam.
2013. okt. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a rossz,hogy szerintem ő maga sem tudja hogy mit szeretne..Ma reggel is felhívott,hogy jó reggelt kívánjon,utána mondta,hogy mikor végzett a suliban megint felhív..Ez volt reggel olyan 7 óra körül.Jövőhéten szünet lesz,és lehet hogy találkozunk,akkor majd kiderül minden..Remélem minden jó lesz.Ha meg nem,akkor így jártam.Szinte 99% hogy ő azt hitte,hogy viccelek mikor megírtam neki hogy szeretem..Barátnőm tegnap rá írt,hogy egyáltalán nem vicceltem és,hogy én nagyon szeretem őt.Erre ő elkezdi a barátnőmnek hogy ne szóljon bele,és több csajt d*gott (elnézést a kifejezésért) már mint ahány éves..Na,ez azért rosszul esett. Szóval már nem tudom,hogy mit akar. Írhattok még segítségeket..Köszönöm a normális válaszokat:)
2013. okt. 18. 12:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!