Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vizsga miatt nincs szex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vizsga miatt nincs szex?

Figyelt kérdés

nem egy mai sztori, de most jutott csak eszembe feltenni a kérdést, hogy ti mit csinálnátok egy ilyen helyzetben.:)

tegyük fel, egyetemisták vagytok. vizsgaidőszakban rengeteget tanultok. lemondanátok arra az 1 hónapra a szexről?


volt barátommal volt ez. több, mint egy hónapig egyszer nem hívott át magához. heti 3x-4x taliztunk 1 órákra. sztem ha áthívot volna magához, csak 1 órát vettem volna el az életéből, és mehetett volna a szex. szörnyű a szexhiány, főleg, ha van pasid/csajod, de nem lehet a tiéd...


ti is így tennétek? mondjuk ő elég keveset kívánta a szexet... amit nem értek.


18/L


2013. okt. 16. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Én inkább megbuknék viccen kívül. A kielégületlenség elég kellemetlen dolog.
2013. okt. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én biztosan lefeküdtem volna veled de izomból :D
2013. okt. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez, nem tudok hozzászólni még szűz vagyok XD
2013. okt. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Volt, hogy úgy el voltam havazva a vizsgákkal, hogy még fogat mosni sem volt nagyon időm. Nemhogy szexelni.

Szóval velem is megesett. Meg vizsgaidőszakban azért rosszabb ez a történet, mert pl. ha stresszelek akkor megint nem tudok szexelni.

2013. okt. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
legnagyobb ökörség. ha nincs ilyesmi, az ember feszült, dekoncentrált, nyűgös. tapasztalat. pont hogy ekkor jó, ha van kis "kikapcsolódás".
2013. okt. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam volt szex, de tanulás nem.
2013. okt. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
vizsgaidőszakban még enni és fésülködni sincs időm :(
2013. okt. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!