Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (Kérdésed túl rövid.

Figyelt kérdés

Van egy 8.-as lány akibe szerelmes vagyok. Én hetedikes vagyok.Ma volt papírgyűjtés, és én is, meg ő is segítettük pakolni az újságokat. Ilyenkor nem szoktunk annyira beszélgetni, de van mikor rám mosolyog. De ez nem számít.

Szeretnék vele jobban összebarátkozni, esetleg még többet...De már csak alig 8 hónapom van rá, ezért nem tudom mit csináljak. Hogyan menjek oda hozzá? Mit mondjak neki? Miről beszélgessünk? Nagyon megköszönném ha segítenétek. Privátba is lehet írni.


2013. okt. 16. 21:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Valahogy keveredjetek beszélgetésbe, és ha elmosolyogja magát, vagy nevetni kezd, mondd, hogy szép a mosolya, majd hívd el egy üdítőre még aznapra, ha belemegy onnantól egyenes az út, ha nem, akkor nem fog menni utána sem
2013. okt. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!