Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondhatott ilyet rólam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondhatott ilyet rólam?

Figyelt kérdés
Szakítás után pár nappal az exem azt mondta egy közös ismerősünknek, hogy én nem ismertem őt. Együtt jártunk, és ilyet mond?
2013. okt. 16. 23:30
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
kedves 55%-os, már láttam máshol is az értelmetlen kommentjeidet, befejezhetnéd, köszönöm! szállj már le a témáról! mert a végén még ki fognak tiltani!
2013. okt. 16. 23:42
 12/17 anonim ***** válasza:
12 válaszoltam a kiirt kérdésedre,segítség gyanánt mi a problémád?:D
2013. okt. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
az hogy válaszoltál, és nem kell tovább kötekedned!
2013. okt. 16. 23:45
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem kölünböző haveri társaságokban külön külön személyiségem van. valahol visszahúzódó szűz fiú, valahol beképzelt nőcsábász, valahol gizdázó vagány ,valahol nyugodt jámbor ember....és ez nem úgy van hogy előadom magam hogy "bla bla ilyen vagyok képzeljétek" hanem vissza-visszahallom hogy xy emberke a Z baráti társaságból emezt mesélte valakinek rólam, WZ személy pedig a Q baráti társaságból meg akkép jellemzett megint valakinek hogy.....
2013. okt. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 RFKK ***** válasza:
100%
Ezt csak úgy mondta, nincs benne nagy logika.
2013. okt. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Valakit egy egész életen át nem lehet igazán kiismerni, mert mindennap tud újakat mutatni.
2013. okt. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Félre értettétek! Ő ezt úgy mondta másnak, mintha mi nem jártunk volna, és ezért nem ismerem őt, ezért nem tudhatok róla semmit. Mintha idegen lennék.
2013. okt. 17. 00:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!