Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még ilyen fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még ilyen fiúk?

Figyelt kérdés
Meg soha nem volt barátom. Ha össze is jött volna valakivel a dolog nekem nem működött volna. Én arra f fiúra várok aki kedves,okos nem egoista. Ha egy fiú tetszik is,de meghallottam,hogy valakit sérteget,sztorizik arról hogyan rúgott be, inkább az undor fog el. A legtöbb mai fiú ilyen. Úgy érzem senki sem hozzám való. Tudom,hogy fiatal vagyok, de mi van, ha örökre egyedül maradok? Ilyen fiú a Földön nincs. 16/l

#Főjgg
2013. okt. 17. 15:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
én kedves vok fiú nem vok egoista de nem vok egy tudós 2-es matek meg ilyenek
2013. okt. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy nincs, csak ők nem elég "helyesek" neked.
2013. okt. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Imádom amikor 14-16 évesek arról panaszkodnak, hogy mennyire rossz is, hogy nem létezik olyan fiú a földön aki hozzájuk való és örökre egyedül maradnak, az idők végezetéig...

Majd lesz valahogy te meg barátkozz meg a gondolattal, hogy az alkohol nem rossz, kiváltképp mivel sokszor a nők miatt iszunk.

2013. okt. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

Az összes pasi sztorizgat, föleg haverokkal barátokkal. Ha ez téged zavar akkor legyél apáca vagy lesbi.

Engem se zavar, h pl a nők többsége kibeszéli a pasikat.

2013. okt. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha van kedved beszélgethetünk, írj privátot;) Lassan 16/f:D
2013. okt. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Azért az EGO és EGO között is vannak különbségek. Van a természetes EGO, ami mindenkiben megvan. Valakiben erősen valakiben gyengébben.

És van az úgy nevezett fejlesztett EGO. Amit önfejlesztéssel érnek el és ezzel önbizalmat. Ezek az emberek, inkább önzetlenebbek, segítőkészebbek, megértőbbek, mivel tudják milyen az ha milyen az alacsony vagy torzult EGO-val rendelkezni.


Én is egy önfejlesztésen mentem keresztül (még mai napig is csinálom), hogy a lehető legjobbat hozzam ki magamból, mások megbántása és megsértése nélkül.


Most fognak jönni, hogy ne kamuz. Ez hülyeség. Igen, mert: "Amiről úgy gondolod, hogy lehetetlen, vagy amiről azt hogy lehet, mind2 esetben igazad lesz."


Biztos ismerős:

"Ez könnyű!" Ugye, hogy nem volt nehéz?

"Ez kurv nehéz!" Akkor az is lesz.

Ennyi az egész. Valakinek könnyű, mert azt gondolja, hogy könnyű is.

2013. okt. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Eddig sem voltak,csak Te erről nem tudsz,mert mint említetted :"Még soha nem volt barátom"
2013. okt. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Van olyan.
2013. okt. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
vannak csak azok kb 17-18 évesen jutnak el arra a szintre h csajozzanak akik pedig a te korosztályodba vannak (am én is 16 vok) azok meg nagyképű pávák
2013. okt. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Van. Gondolom a legtöbb fiút nem is ismered, csak a sulit viselkedése miatt neked az marad meg, hogy egy bunkó. Legtöbb fiú teljesen máshogy viselkedik otthon. -> járj nyitott szemmel.

Az meg, hogy valaki néha elmegy a haverokkal iszogatni miért baj? Nem vagyok egy nagy ivós, de havonta egyszer elmegyünk a barátaimmal iszogatni hülyéskedni, beszélgetni az miért baj?

2013. okt. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!