Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Életed szerelme (aki idén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életed szerelme (aki idén lett osztálytársad) összejön egy nagyon idétlen pasival és szinte szétválaszthatatlanok. Ti mit tennétek? Eléggé kétségbeejtő érzés.

Figyelt kérdés

Egy csaj aki nagyon bejön nekem régóta összejött ezzel a pasival, de nagyon... Minden szüneten és amikor csak tehetik együtt vannak, úgy érzem mintha egy gátat szabna. Mikor csak a lánnyal vagyok nagyon jól érzem magam (és szerintem Ö is). Azt is észrevettem, hogy felém mintha jobban viszonyulna mint bárkihez a pasiján kívül. Ti mit tennétek a helyemben? Nagyon rossz érzés látni azt, akibe tényleg szerelmes vagyok, nyalni mással. Hagyjam a fenébe és valahogy felejtsem el, vagy küzdjek? A fiú más osztályba van, de szinte "korlátozza" a lányt, vagyis nem engedi, hogy igyon és hasonló dolgokat csináljon, de még azt is rossz néven veszi ha valaki búcsúpuszit ad a csajnak.

Bocs a hosszú szövegért de kicsit kétségbe vagyok esve. Még hosszú ideig együtt lesznek szerintem. 16/f



2013. okt. 17. 20:47
 1/7 BlackSword ***** válasza:

[link]


Ez mindenre jó...

2013. okt. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
De miért nem hajtottál rá, míg még szabad volt? Most már késő bánat!
2013. okt. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert másik suliba járt egy városnyira tőlem...
2013. okt. 17. 21:01
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
A másik srácnak golyó.
2013. okt. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Erre már gondoltam... mi volna ha csak úgy, eltűnne... De az egészben az a legrosszabb, hogy egy beképzelt bunkó. Nem érdemli meg a csajt.
2013. okt. 17. 21:06
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez az élet. Ha nem lépsz időben, kész.
2013. okt. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%
szerintem ne te dönts hogy a lánynak mi jó vagy mi nem. hagyd őket békén, ne vedd el más barátnőjét, a lány dönt majd arról hogy mi jó neki. az élet még előtted van hisz még csak 16 vagy, és honnan tudod hogy életed szerelme ha nem is jártál vele? o_O
2013. okt. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!