Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szereti egyik lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szereti egyik lány sem a Disney meséket?

Figyelt kérdés
Eddig csak olyan lány ismerőseim voltak,akik egytől egyig elutasították ezeket a meséket.Pedig szerintem ezek a Disney mesék csodálatos történetekkel,lenyűgöző zenékkel vannak megáldva.Nem értem,hol a gond,ezért is várnék válaszokat rá.Köszönöm.
2013. okt. 17. 21:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem ezeket a lányokat, én szeretem nagyon a Disney meséket :D
2013. okt. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
én szeretem őket, ezeken nőttem fel:D
2013. okt. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
én is szeretem a Disney meséket :)
2013. okt. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Minden lány szereti Disney-t főleg az első eresztést..


Valószinűleg azokat a lányokkal nem tőrődtek, és nem mutatták meg a szüleik.. Felnőttként meg már nem olyan, mint gyermekként előszőr látni. Ha gyermekként látja előszőr-amaradandó, és felnőtt korában ő fogja tovább adni.

2013. okt. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem szinte az összes lány ismerősöm szereti őket. Még én is szívesen nézem ezeket férfi létemre. Mondjuk én meg mindig azt kaptam meg, hogy miért nem szeretem én az animéket.
2013. okt. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Én akiket ismertem,azok nagyrésze szerette.
2013. okt. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Nem ez az általános egyáltalán, amiről írsz a kérdésben... A legtöbb lány szereti, én is imádom.

22L

2013. okt. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Giccsesek, gagyik, unrealisztikusak, ha hercegnős rajzfilm, abban a hercegnők általában idióták, stb. 1-2 van mondjuk ami nem rossz. (Oroszlánkirály, Mulan pl.)
2013. okt. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Pain for Pleasure ***** válasza:

Mert el akarják hitetni a lányokkal, hogy mindenkire rátalál a szőke herceg és vele együtt a halálig tartó boldogság.

Gyerekkoromban szerettem ezeket nézni, most már nem nézek meséket.

2013. okt. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Én szeretem őket, inkább az a fura ha egy pasi szereti őket nem?

Szerintem minden lány szereti a Disney-s hercegnős meséket. Én is pedig 24 vagyok.

2013. okt. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!