Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez az állítás mennyire helytálló?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az állítás mennyire helytálló?

Figyelt kérdés

"Nem abba leszel szerelmes, akit szépnek találsz, hanem azt találod majd szépnek, akibe beleszerettél..."


Csak mert én azt tapasztalom, hogy lehet igaz ez, de nem adsz olyannak esélyt, hogy beleszeress, akit nem találsz vonzónak. Tehát nem tudom.


2013. okt. 18. 10:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem igaz, de nem mindenkire. Inkább azokra, akik tényleg a belső értékekre mennek és nem csak mondják.
2013. okt. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
sztem nemigaz.
2013. okt. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt találod majd szépnek, akibe beleszeretsz. Ez így önmagában igaz, csak az a helyzet vele szerintem, hogy ahhoz hogy beleszeress és szépnek lássad, először is vonzónak kell lennie a szemedben. Általában ezt látom. Na meg azt, hogy inkább vannak együtt a mai lányok olyan fiúkkal, akik rendkívül vonzóak küllemre, de belül üresek, mint olyannal, aki előbbiben nem jeleskedik, de belső értékei a helyén vannak. Ilyenkor azt reagálják a lányok, hogy én bizony összejövök a helyes sráccal és bízom benne, hogy az én kedvemért megváltozik és ,,újraszocializálódik" az én ízlésvilágomhoz viszonyodva. Aztán ez 80% ban sikertelen, nem sikerül megszelídíteni a fiút és jön a megcsalás utáni sírás, hogy milyen szemetek (nem csak az a típus szerintük)a pasik.
2013. okt. 18. 10:33
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én pont így jártam. A barátomnak csak a természete miatt adtam újabb és újabb esélyt - elbűvölt vele -, mert külsőre nem igazán jött be. Aztán lassan teljesen beleszerettem :)
2013. okt. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"inkább vannak együtt a mai lányok olyan fiúkkal"


Megváltozik majd ez, amikor felnőnek.

2013. okt. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
"Parasztvakító" bölcselkedés ami úgy tűnik, hogy sokat mond de egyébként értelmetlen. Szerelmes csak abba lehetsz akihez vonzódsz mind testileg és lelkileg majd miután szerelmes lettél akkor még szebbnek találod.
2013. okt. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jaguar. Sajnos én is ezt tapasztalom. De a lányok fennhangon mindenhol (főleg itt) ezt kurjongatják. De mindig máshogyan cselekszenek (ahogyan te mondtad), azok is, akik ezt szónokolják, hogy ők mindig nekik nem tetsző fiúba lettek szerelemesek. Bla-bla. Lehet van ilyen, de nem ők vannak többségben. Meglátni! (tetsszen is) és megszeretni.
2013. okt. 18. 10:47
 8/12 anonim ***** válasza:

Azért a szerelem meg a vonzódás két külön dolog.

És a vonzódás nem is a külsőn múlik csak. Pl. lehet valaki eszméletlen jóképű, ha a stílus, gesztusai, hangja, stb. nem fog meg. Tehát van egy összhatás, ami lehet kimondottan taszító (olyannal nyilván nem jönnék össze), vagy semleges, vagy kimondottan vonzó is.

Beleszeretni viszont csak úgy lehet valakibe (már ha elég érett az illető a szerelemhez, és nem keveri össze az illúziót a szerelemmel), ha már ismerem is. Kell egy alap vonzalom, persze, hogy közel engedjem magamhoz, de - ismétlem - ez nem CSAK a külsőn múlik, hanem a kisugárzáson.


És az viszont igaz, hogy a szerelem hatására az egyébként semleges hatású embereket vonzóbbnak lehet látni!

2013. okt. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Az a legjobb bölcselkedés, amit szinte az összes lány fúj itt, mint a Himnuszt. Vagyis a lányoknál lúzer pasiknak, azt hiszik ezzel el is intézik a dolgot.


,,nem vagy csúnya (na persze), majd csak lesz valakid, ne keseredj el, mert te is megtalálod a párod (csak nem ebben az életben)."


Ezeken jót röhögök.

2013. okt. 18. 10:49
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, mellettem már 2 fiú 'szépült meg', 4 éven túli kapcsolatokban. Egyikükről utánam le sem lehetett vakarni a csajokat, a másik fiú pedig most kezdi felfedezni a kapcsolaton kívüli flörtölés örömeit. (#1)
2013. okt. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!