Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok úgy vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok úgy vele, hogy rohadtul megérdemelte a csaj? :D (videó)

Figyelt kérdés

Itt a videó: http://www.youtube.com/watch?v=0iyeUcFKRv4


Ebben a videóban a csávó el akarja kérdni a csaj számát és el akarja hívni ebédre, de a csaj mondja, h nem, más dolga van, mire a csávó odamegy a lamborghinihez és a csaj egyből kedvet kap az ebédhez :D mire a csávó mondj, h fejetős :D Csak szerintem érdemelte meg a csaj? Az össze ilyen r#banccal ezt csinálnám, eskü megérdemelnék :D Tisztelet a kivételnek :D



2013. okt. 18. 13:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%
Erről a videóról 10 perce volt egy kérdés. Én nem tartottam különösebben viccesnek. Én csak egy pénzéhes ribit és egy gyerekes gazdag s3ggfejet látok.
2013. okt. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Na ez tényleg egy luxusribi volt.
2013. okt. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Gazdag, nem gazdag, a csaj akkor is ássa már el magát! Először elküldi a francba, utána meg a kocsi láttára egyből menne mi? Kicsit sem pénzéhes liba..
2013. okt. 18. 13:34
 4/19 anonim ***** válasza:
Én szinte semmit sem értettem abból amit a csaj mondott, túl halk. Pontosan letudnád nekem fordítani?
2013. okt. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Én se nagyon értettem, nagyjából azt, hogy más dolga van más emberekkel meg máshol. A kocsis jelenet után meg túl halk volt, annyit értettem, hogy lehet az ebéről szó.
2013. okt. 18. 13:37
 6/19 anonim ***** válasza:

13:35

Gyilkos vagy:D

Egyből kedvesen betámadsz,és rávilágítasz,hogy a kérdező nem is érti a videót, mégis fontos számára erről beszélni


De most már tényleg kérdező, csak a kíváncsiság miatt.

Le tudnád írni a párbeszédüket, hogy pontosan mit mondanak angolul? Illetve persze utána annak a fordítását.

2013. okt. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Persze , életem célja , hogy egyszer Porsche tulaj legyek , és szórakozzak az ilyen és ehhez hasonló csajokkal. Ilyen olcsó , álszent világot élünk ,ez van , hát majd adok én nekik ;)
2013. okt. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
felszines gyökér mindkettő... nem mérvadó
2013. okt. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
#6 Mért ne érteném?
2013. okt. 18. 13:43
 10/19 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan megrendezett jelenet. Kár a videóért, kár a kérdésért. Csinálj inkább valami produktívat.
2013. okt. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!