Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez? :D

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=0iyeUcFKRv4


Ez mekkora:D Nos ilyenek ezek a mai lányok:)

"the video speaks for it self"



2013. okt. 18. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez már hanyadjára van kitéve?
2013. okt. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Meg is haltam :D
2013. okt. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Harmadszor látom ezt a videót ezen a délutánon. Most komolyan mindenki egymás után belinkeli majd a saját kérdésében, hogy ez milyen már? Pont ez volt múltkor azzal a könnyen csajozós pasi videójával aki pár kérdés után már le is kapta a csajokat.

Szóval, miután ezeket leírtam és kérdést sem tettél fel csak belinkeltél egy olyan videót amit a jelen lévők 80%-a ma már kétszer is láthatott így válaszolni sem tudok.

2013. okt. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Éééés most ebben mi a jó?? o.o
2013. okt. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt se tudtam, hogy más kirakta. De laposak vagytok... Mintha citromba haraptattok. Talán fáj valami?:) Van így. Én se tudnék szóhoz jutni, ha rosszul esne a dolog. Látjuk mi zajlott le és ENNYI:)
2013. okt. 18. 16:15
 6/8 A kérdező kommentje:
"Terhes vagyok" vagy "valaki ismerkedne" kérdés is hányszor van feltéve egy nap? A többi számtalan mindennapos kérdésekről nem is beszélve. Aztán ezen akadtok ki:)Aki nem érti hol a kérdés annak ismét leírva a kérdés: hogy is van ez?
2013. okt. 18. 16:20
 7/8 anonim ***** válasza:

Na te sem az eszedről vagy híres. Amúgy meg neked nem mindegy mi a másik véleménye erről a videóról? Csak a saját igazadat akarod visszahallani pozitív megerősítés gyanánt.

De csak hogy tisztázzuk. A videó csak 1 lányt mutatott be. Hitelesebb lett volna, ha ezt 100 lánnyal játsza be és azokat is felveszik. Amíg ezt nem teszi meg senki, addig nincs jogod elítélni bárkit is.

2013. okt. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tök béna jellemzést végeztél rólam, de sebaj:) Szerencse, hogy nem pszichológusnak készülsz. Most ezután mi fog jönni? Apám alkoholista? Vertek a szüleim vagy hímsoviniszta vagyok? Érdekel mit szűrtél le rólam ennyiből!-.-" Valaki életvídám, humoros és nem peszimista ítélkező ember mint pédul te. Jaj én idióta... Ha már megbélygeztek akkor máglyára is kerülök? De a videó akkor is mutatja mi a valóság akár mennyire leszek idióta:D Csak kérdés ki a nagyobb idióta aki belefut olyan hölgyeménybe amilyen a videóban van:P
2013. okt. 18. 17:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!