Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van 1 lány barátom és elhivott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 lány barátom és elhivott bulizni. (? )

Figyelt kérdés

Az a helyzet h van távkapcsoaltban élek párommal és ritkán tudunk találkozni. Ez a bizonyos lány barátom szintén távkapcsolatban él. Barátok vagyunk és nem akarun kegymástol többet. Ő most elhivott bulizni magával. Barátnőmmel megbeszéltem azt mondta nyugodtan mert tudja h csak barátokvagyunk és bizik bennem. Ő is megbeszélte ugyan ez.

A kérdésem az lenne h ha tánc részre gondolok akkor nem tudom hogy viszonyuljak hozzá. Eddig csak ugy volt h olyan csajjal táncoltam akivel kavartam. Szoval volt egymashoz simulas tapi stb...

Viszont barátként még nem kisértem csajt buliba nem tudom hogyan kéne viszonyulnom. Ha pl ő kezdeményezi akkor hagyjam mert ugyis csak tancolunk? Vagy amig a tancnal nem megyünk tovabb addig ugyis mind1? (Nem áll szándékomban vele kavarni..Nem is vonz igazábol.

19F


2013. okt. 18. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Addig menj el, amitől fordított esetben (barátnődet látván) nem kapnál infarktust.

Ha jóleső látvány lenne, ahogyan egy pasival táncikál, aki közben tapizza - hát tedd Te is ugyanezt.

2013. okt. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mi a kérdés?:D:D:D én az elmúlt 3szombaton haverokkal mentem bulizni, és semmi se volt.. táncolni még lehet.. az egyáltalán nem nagy ügy, hiszen BARÁTOKRÓL van szó, nem vmi új csajsziról, nem??
2013. okt. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!