Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez most mi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez most mi? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit kb. 1 éve ismertem meg, de sajnos nagyon messze vagyunk kb. 400 km-re egymástól. Jelenleg van barátnője, viszont régebben velem akart összejönni, csak nem lehetett a távolság miatt. Rengeteget beszélünk és igazából engem meglehetősen zavar, hogy úgy viselkedik és ír mintha minimum én lennék a barátnője.Mellesleg a barátnője is folyton féltékeny amit igazából teljesen megértek, mert én is féltékeny lennék hasonló helyzetben. Viszont B-terv sem akarok lenni, és fogalmam sincs, hogy erre hogy kérdezhetnék rá vagy, hogy beszélhetném meg. Teljesen máshogy viselkedik, mikor többen vagyunk, de kívülállóknak is lejön, hogy teljesen egy hullámhosszon vagyunk, de ha ketten akkor még ennél is durvábban. Olyan dolgokat mond, amiket még a volt pasim sem mondott soha nekem. Szóval összességébe arra lennék kíváncsi, hogy mit gondoltok erről a helyzetről.

2013. okt. 18. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Én elküldeném. (Veled is valszeg ugyanezt csinálná, ha Te lennél az aktuális nője)
2013. okt. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, nem olyan típus. Meg az úgy fura lenne, ha egyik napról a másikra nem beszélnék vele. Igazából valahogy vissza kéne terelni ezt a kapcsolatot baráti viszonyba, mert nekem tetszik az a szerep, hogy lány létemre mégis én vagyok a legjobb barátja. Csak nem tudom, hogy ezt hogy közöljem vele.
2013. okt. 18. 23:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Jobban bejössz neki, mint a mostani barátnője. Tudja, hogy nem tudtok összejönni, ha nincs ló jó a szamár is, gyakorlatilag a mostani barátnője a B-terv..

Sajnos ismerős a helyzet, bár én lényegesen visszafogottabb vagyok.

Vagy keress barátot magadnak őt meg oszd ki rendesen, vagy jöjjetek össze. Más megoldás nem nagyon van.

Sok sikert 18F

2013. okt. 29. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. Sajnos az a baj, hogy lassacskán tökéletesen egyetértek. Az összejönni valakivel nem fog összejönni, az meg, hogy velem jöjjön össze egyenlő a nullával. Meg igazából nem tudom, hogy akarom-e egyáltalán :/
2013. okt. 30. 00:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Összejönnél vele?
2013. okt. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom igazából. Talán, de távolság miatt nem lehet, meg mint mondtam szeretek a legjobb barátja lenni :)
2013. okt. 31. 21:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ilyenkor valami mindig lesz.. annál rosszabb nincs ha az ember a bnője mellett vki másról álmodik... megsavanyítja a kapcsolatot. Tapasztalatból mondom sajnos...
2013. nov. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!