Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valami miatt meg kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valami miatt meg kellene hogy bilincseljenek (rendőrök, vámosok hivatalos ügyben), akkor veled azonos nemű vagy ellentétes nemű bilincselő eljárása lenne elviselhetőbb számodra?

Figyelt kérdés
Pl. vannak-e olyan pasik, akik nehezebben fogadnák el azt, hogy egy rendőr, vámos, börtönőr hölgy bilincseli meg őket?
2013. okt. 19. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért, ezt megkérdezik ?:D Amúgy inkább nő.
2013. okt. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem egyszer bilincseltek meg tévedésből,1 fiatal rendőrcsaj,én meg rákacsintottam és jól fejbe húzott a gumibottal... Bár az úgy nem olyan h tudod h véletlen van az egész...rosszkor voltam rossz helyen.
2013. okt. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez jó volt. :D Hogy lehetnek ilyen bunkók a rendőrnők?
2013. okt. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy.


Kulfoldon, szorakozohelyre valo belepes elott motozott mar noi es ferfi biztonsagi or is, semmi kulonbseget nem ereztem.

2013. okt. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!